Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nő. Szerintetek a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nő. Szerintetek a jó szexen kívül mi kell még ahoz, hogy hosszútávú legyen a kapcsolat? Esetleg házasság lenne a vége 40F

Figyelt kérdés
A válasznál életkort is írjatok.Köszönöm!

2018. szept. 9. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyetértés bizalom meg h azért szeressék egymást
2018. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
28%
Három dolog kell hozzá. Pénz,pénz és pénz.
2018. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizalom, közös érdeklődés. Az, hogy olyan kapcsolat legyen, amiben ha elmúlik a kezdeti lang, esetleg a szex is, akkor is megtudjak maradni a másik mellett.

Mindenben számíthatok rá, kiáll mellettem, megvéd ha kell, egyikünk sem nyomja el a másikat, megadjum egymásnak a szabad teret.

2018. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Időpont ma 17:25

A jó öreg Montecuccoli.

2018. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Montecucoli. Csak az épp háború volt ;-)
2018. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy valóban társai legyünk egymásnak. Ne csak a fizikai vonzalom tartson össze, mert az pár év után elhalványul/unalmassá válik. Közös célok, amikért közösen tudunk tenni, az élet mindennapi gondjaiban közös felelősségvállalás, egymás támaszának lenni. Ezek fontosak. Ezek fognak kitartani 50-60-70 éves korunkban is, nem a szex meg hogy milyen hetyke most a cicim. Az úgyis elmúlik, amint gyerekünk születik. Ő meg pocakot ereszt, erekciós problémái lesznek, mittudomén. Szexre tartós kapcsolatot alapozni nem lehet. Az fontos eleme a párkapcsolatnak, szó se róla, sőt, elengedhetetlen része, de nem az a fő tartópillére. Ha emberként együtt tudunk élni, úgy is, hogy alkalomadtán hónapokig nincs szex, és mégis szeretjük egymást és jól megvagyunk, ha úgy is meg tudjuk élni az intimitást, hogy történetesen nincs lehetőségünk órákig tartó szexmaratont tartani, akkor én azt mondom, hogy van értelme hosszú távra tervezni. Ha a kapcsolatunkban az egyedüli pozitívumként csak a szexet tudom felhozni, akkor annak az égvilágon semmi értelme, és kár is azt kapcsolatnak vagy házasságnak csúfolni.
2018. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Időpont ma 17:36

Ha olyanok a felek, akkor egy párkapcsolat is lehet az. :P

2018. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

19:14

Tudom, sajnos igen. De azért háborúnál mégis jobb.

2018. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

40 évesen már sok ember nagyapa! (a hülye) :-)

De sok minden kell a jó házassághoz, de a jó szex elengedhetetlen! (de nem elég) Ha fogalmazhatom így a dolgot!

2018. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bizalom, a humor és az nagyon fontos a szexen kívül, hogy fel tudj nézni a másikra. Akár azért mert okos, akár mert kitartó vagy jószívű,mindegy,ami neked számít.

29/N

2018. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!