Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tud teljesedni egy no/ffi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud teljesedni egy no/ffi ugy h nincs parja vagy a parja nem veszi nokent/ffikent szamba?

Figyelt kérdés
Ha nincs rendszeres vagy kozvetlen visszajelzes. Tud ugy boldog es kiegyensulyozott lenni h ez belulrol fakad es tudja egyedul is taplalni v ehhez mindig kell a masik nem? Mit gondoltok?
2018. szept. 15. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van?
2018. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én képes vagyok rá. Nem az alapján ítélem meg magam, amit mások gondolnak rólam, mert az egy zsákutca. Nincs semmilyen visszajelzésre szükségem ahhoz, hogy legyen önbizalmam és magabiztos legyek. Az valódi önbizalom belülről fakad, csak döntés kérdése. Bármikor dönthetsz úgy, hogy nem engedsz többé teret a félelmeidnek. Mert az önbizalom hiánya ezt jelenti. A félelmek táplálását. Amint abbahagyod a félelmek táplálását, magabiztos leszel.
2018. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Az ember élete alakulása saját magán múlik, és nem másokon. Amíg csak a legalapvetőbb túlélés a célod egy olyan munkahelyen, amit utálsz, hazaérve meg nincs semmi, ami különösebben lekötne, addig tényleg jó, ha van melletted valaki, aki folyton drukkol neked, hogy ne add fel (bár ez lehet családtag, vagy barát is, nem feltétlenül társ). De ha keresel saját célokat, amik iránt szenvedélyt is érzel, akkor jól megleszel a bőrödben akár egyedül is.

Nem a párkapcsolaton múlik a boldogság.

2018. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz (3-as válaszoló)! :)
2018. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell párkapcsolat ahhoz, hogy az ember boldognak és kiegyensúlyozottnak érezze magát. Nekem az a tapasztalatom, hogy amióta megtanultam egyedül is jól érezni magam, azóta egy kapcsolatban is sokkal jobban működök, főleg egy hasonlóan gondolkodó társsal.

Két boldog ember sokkal jobban működik együtt, mint egy két szomorú, magát a másik nélkül nem teljesnek érző ember.

Az olyan esetekben meg, amikor ez egyik nem veszi a másikat nőkent/férfiként vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy nem tekint rá teljes értékű társként, az megint egy más dolog. Ebben az esetben szerintem az ember nem is érzi jól magát abban a kapcsolatban.

2018. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1000 éve nincs senkim, mégis elvagyok. (F)
2018. szept. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!