Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs nagyon jó genetikám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs nagyon jó genetikám, akkor évekig edzhetek, hogy számba vegyenek a nők?

Figyelt kérdés
Alapból nem vagyok izmos és nehezen izmosodok.
2015. ápr. 2. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
szia magasvékony! azt hittem már jay cutlerré gyurtad magad :D
2015. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zsici:D ***** válasza:
54%
*Szájukba vegyenek a nők
2015. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
magasvékony lopakodó üzemmódban.
2015. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Jól írja zsici, a te szádba te vedd magadat. Bár az ujjat szopni picit babás mást meg fuj, de te tudod. :D
2015. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapjáraton el vagy tévedve, nem minden nő bukik az izmos pasikra!
2015. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mind,csak a 99,9%uk.Az a 0.1% meg nem elég annak a sok csúnya,nyomi,satnya,nyeszlett fiúnak.
2015. ápr. 2. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
És akkor még nem is beszéltünk a nyomi, csúnya és kövér fiúkról, ugye?
2015. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azok beletartoztak,a satnya jelzo egysegesen illeti mindazokat,akik nem izmosak a nok szemeben.
2015. ápr. 2. 22:05
 9/9 Scav ***** válasza:
Azért nekem elég sokáig magas volt a mércém. A túl jó nők kellettek, miközben vékony voltam, nehezen izmosodtam. Genetika. Aztán megelégeltem (miközben beértem pár igényeimen aluli testű lánnyal) és elkezdtem komolyabban edzeni, kajára figyelni, vettem tömegnövelőt, aztán már csak fehérjét, szőlőcukrot. Így visszanézve azt mondom, hogy a genetikai hátrány hülyeség. Nem számít annyira, mint a rendes edzés és kaja. Simán lehet izmot felszedni, komolyan kell venni, utána olvasni, akaraterő. Most 30 felett meg már pocakot kezdek ereszteni, most arra megyek rá, hogy ne legyen. Egy biztos. Nem évekig kell edzened, hanem életed végéig és az életmódodra is figyelned kell, mert egyrészt ez igényesség is, másrészt mutatja az akaraterődet is. Vagy lehet nem edzeni, eltunyulni és keresni hasonlóan akaratgyenge, kényelmes csajokat. Az se baj, csak legyen meg a kereslet-kínálat összhangja. Olyat várj el, amit te is tudsz nyújtani.
2015. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!