Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nő műnő? Ilyen gazdagságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő műnő? Ilyen gazdagságot el lehet csak úgy érni?

Figyelt kérdés

Azt állítja hogy ő a mellén kívül semmijét nem szabatta át. Meg hogy azt hogy ő jól él Dubai-ban azt magának köszönheti, és soha nem volt prosti.

https://www.youtube.com/watch?v=rbkVmkQJP3g

https://www.youtube.com/watch?v=vtgn-BIzMd4

https://www.youtube.com/watch?v=howC9h4puxc

https://www.youtube.com/watch?v=zLAO_i3Qu2A


2018. szept. 16. 15:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát... Ismered a mondást: nincs baj, ha van Dubaj :D
2018. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de nagyon ijesztő feje van...
2018. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen gazdagságot el lehet érni, ha az ember nagyon akarja és tesz érte, illetve jó kapcsolatai vannak és rendelkezik valamilyen alaptőkével(amit mondjuk örökölt).

Én voltam Dubaiban és nagyon zsír hely, tényleg tele van nagy látványosságokkal, de attól még ez is ugyanolyan város, mint bármelyik másik, ahol 'meglepő' módon nem csak prostik dolgoznak, hanem vannak jogászok,orvosok,ingatlanügynökök,műkörmösök,fodrászok,csillagászok stb.

Én férfi vagyok, és ha nem is iylen szinten, de azért elég nagy jólétben élek, részben ez annak is köszönhető, hogy a szüleim gazdagok, illetve én sem vagyok egy hülye, és dolgozom rendesen + ahova lehet befektetem a pénzem, hogy több és több legyen belőle. Ha én 26 éves férfiként egy biztos jólétben tudok élni Budapesten mindenféle illegális/erkölcstelen tevékenységtől mentesen, akkor egy fiatal nő Dubaiban miért ne lehetne képes ilyesmire?

Az a baj, hogy az emberek többsége előítéletes, és nem csak az emberekkel, hanem sokszor helyekkel kapcsolatbna is(mint pl. most Dubai esetében). Pedig a látszat nagyon sokszor csal.

Amúgy ismerek egy lányt, aki konkrétan prostiként(is) keresi a kenyerét, de róla senki nem gondolná, hogy valaha is ilyet csinálna, egyetemi évfolyamtársam volt, ilyen teljesen jellegtelen, természetes barna hajú szemüveges kiscsaj, szóval nem minden a külső!

2018. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen gazdagságot nem lehet csak úgy elérni, hanem sokat kell érte tenni. Gondolom ronda, csóró pasi vagy, azért prostizol le minden nőt, aki többet ért el, mint te. Én ismerek nőket, akik saját erejükből nagyon jól keresnek, és pont a sok kis nyomi mondogatja rájuk, hogy, ja, neki könnyű, mert nő.
2018. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
miert foglalkoztat mas elete?
2018. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2018. szept. 16. 15:48
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben vagyis pár évvel ezelőtt olvastam a blogját, bár akkor még nem így nézett ki, mint most. Nem akarok a védelémebe kellni, mert én se vagyok oda a mű embereketért, akik teljesen átszabják magukat, de ha nem tévedek, akkor neki tényleg elég sok munkája van abban, hogy ott tart ahol. Akkor változott meg igazán az élete, mikor elkezdett komolyabban foglalkozni a fitnessezéssel. Persze ha valaki, 100%-ra tudja, hogy prostiként dolgozott, akkor nyugodtan javítson ki, de én nem így tudom.


Egyébként meg igen, sok munkával, kitartással bármit el lehet érni.

2018. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
3%
Ez egy prosti, de ráadásul férfiből operálták át.
2018. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik műnőnek, csak nem szép. Ráadásul a sminkje is egy ízléstelen rettenet. Az arcpírja szürkésbarna színűnek látszik. És LÁTHATÓ! A jól felkent arcpírnak eleve nem szabadna direktben látszania, csak a hatásának. Kb. ennyire:


[link]


Nem véletlen, hogy Disney annak idején profi sminkeseket kért meg, hogy fessék ki Hófehérkét (igen, a rajzfilmfigurát).

2018. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Megint egy lúzer, aki szerint a sikeresek nők biztos prostik vagy dugással jutottak fel a szamárlétrán.
2018. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!