Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell minden pasinak műnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden pasinak műnő?

Figyelt kérdés

Eddig is tisztában voltam vele,hogy a műnőkre,r*bancokra buknak többen,de annyi értelmes pasit ismerek,aki tényleg intelligens és művelt,és mégis egy ribi barátnője van(most itt nem csak a külsőre gondolok,hanem belsőre is,egy üresség az egész).

Tényleg nem értem,hogy miért jó ez a pasiknak.


2012. ápr. 21. 13:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

o.O


Én 22 éves egyetemista vagyok van sok fiúismerősöm, de az általad vázolt problémával még nem találkoztam.

2012. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy értelmes pasik műnőkket járjanak. A két dolog alapvetően kizárja egymást.
2012. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
kizártnak tartom, hogy ez a probléma valaha is megoldódjon.
2012. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ez van!
2012. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Hát pedig az én ismeretségi körömben rengeteg ilyet látok.20-on felüliek,sőt már 30-hoz közeli sikeres férfiak,akiknek van munkájuk,egzisztenciával rendelkeznek,és mégis olyan barátnőjük van,akinek az a legnagyobb gondja,hogy hova menjen vásárolni.Azt el kell ismerni,hogy tényleg szépek,de mind hiába.

Rengeteg ilyet ismerek,személyesen is!!

2012. ápr. 21. 13:34
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán ki számít műnőnek?Véleményem szerint ő műnő: [link]


Meg a hasonló nőszemélyek.


Nekem a jól kinéző nők tetszenek , amíg természetesnek néz ki addig nem érdekel hogy hány plasztikai műtétje volt vagy hány műkörme.A fő a természetes kinézet.


[link] Neki is több tucat műtétje volt mégsem néz ki műnőnek.


[link]


Rajta is igazítottak egy kicsit mégsem műnő.Nagyon is dögös és jól néz ki


A lényeg hogy jól nézzen ki.A jó kinézetbe nincs benne a szolárium meg a 30 centis műköröm és a társai.


A JÓ KINÉZET A FONTOS.

2012. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Miért kell minden csajnak tapló, paraszt, bunkó férfi?
2012. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A fehér , szabályos fogsor nálam elvárt.Nem érdekel hogy művi úton lett neki vagy a természet adta.
2012. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

ma 13:43: Erre azt tudom mondani, hogy ízlések és pofonok. De azért elég álszent vagy.


Mind a három képen münök vannak akikröl lesüt, hogy szétvannak operálva. Megan Fox is mint egy gumibaba úgy bambul, nem képes saját érzelmek kifejezésére már a sok arcplasztika után. Cher-röl meg ne is beszéljünk... ugyan az a szitu.

2012. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Cher ma már tényleg megöregedett a műtétek ellenére is.De 50-55 évesen nagyon szép volt még.Tud mosolyogni , jó a humora , jó volt az alakja.Férfi létemre nekem is volt plasztikai műtétem.És ha a gravitáció hatása meglátszik az arcomon , meg egyéb számomra visszataszító ráncok és az öregség jelei akkor újra kés alá fekszek.Lehet 1x el tudom majd fogadni de az elkövetkezendő 10-15 évben lesz.
2012. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!