Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tömegközlekedési eszközön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tömegközlekedési eszközön ismerkednél?

Figyelt kérdés

Vol pár helyzet az életemben, amikor egy-egy nő erősen nézett, szemezett velem /vagy csak erősen bámult/ vonaton, de én sosem mertem közeledni feléjük (pl.: szimpla beszélgetésre gondolok). Utólag sokszor bántam, hogy legalább megpróbálhattam volna, de mindig úgy érzem, hogy értelmetlen, mert ezen találkozások csak véletlenszerűek, egyszeriek.

Másnak mi atapasztalata: érdemes vagy felesleges beszélgetésbe elegyedni? Lenne értelme?



#ismerkedés #tömegközlekedési eszközön
2018. szept. 16. 22:42
 1/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
61%
Felesleges. Tömegközin mindenki éppen tart valahová és a hátuk közepére sem kívánnak egy kandúrt még félmondat erejére sem. Inkább hallgass zenét utazás közben.
2018. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Simán.

Volt, hogy 1 óra múlva már szeretünk a nőnél.

Simon lehetett suliból haza utazó lányokkal is ismerkedni.

Barátomnak annyira sikeres volt baba is lett belőle.

2018. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Olyanon érdemes, ahol a menetidő hosszú. Vonat, hajó, repülő, esetleg túracsoportos busz.

A "négyeshatoson" vagy a metrón baromságnak tartom.

2018. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen, még ha zenét hallgat, ha cuki, akkoris kiveszi a füléből, ha meg viszont nem cuki, akkor nem az én esetem, akkor nem egymásnak valók vagyunk, és semmi közünk egymáshoz lehetséges módon sorsunkban.
2018. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is sokszor voltam/vagyok így. Úgy erzem minden ilyen alkalom 1-1 elszalasztott lehetőség. Persze tisztában vagyok azzal hogy a tömegközlekedési eszközökön utazó általában nem szeretnének ismerkedni (én is hirtelen zavarban lennék ha egy vadidegen hirtelen megszólítana miközben nézek ki a fejemből).
2018. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Olyanon érdemes, ahol a menetidő hosszú. Vonat, hajó, repülő..."


Na meg a 20E busz a Hősök tere környéki dugóban.

2018. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

még tavaj amikor koncertre mente egy barátnőmmel a 2es villamoson megakadt a szemem egy srácon ő mosolygott én vissza rá, de nem adtam neki túl nagy jelentőséget. bámultunk ki az ablakból barátnőmmel és örűltünk, hogy nincs tumultus közben még volt pár egymásra mosolygás a sráccal aki néhany megálló után egyre közelebb vándorolt oda ahol mi álltunk. beszélgetésbe elegyedtünk és facebookon is bejelöltük egymást.

a story lényege hogy ha veszed a bátorságot és közelebb mész egy szimpatikus lányhoz sose tudhatod mi lesz a vége, csak legyen egy kis önbizalmad ;)

2018. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!