Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednél külföldivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél külföldivel akivel nyelvi nehézségek vannak?

Figyelt kérdés
Valamennyire tudod a nyelvét de nem olyan szinten hogy csak úgy könnyedén cseveréssz. Nincs megfelelő szókincs se
2015. nov. 22. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Alkalmira miért ne?
2015. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez van. Mindketten folyékonyan beszélünk angolul, de én mondtam neki, hogy meg szeretném tanulni az ö nyelvét és csak azon beszélünk, jó néha egy-egy angol szó becsúszik, de 2 és fél hónapja vagyunk együtt és minden jól müködik.
2015. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A szex már egy közös nevező. Amúgy igen.
2015. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 aladar12 ***** válasza:
persze. ahogy én észrevettem a külföldi lányoknak tetszik, hogy ha megpróbálod törni a nyelvűket.
2015. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem alkalmira.

Nincs közös nyelv amit folyékonyan beszéltek mindketten, hanem 1 közös nyelv van amit egyikőtöl, pl te nem beszéled jól mert csak az iskolában tanultad.

2015. nov. 22. 14:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltek legalább folyékonyan angolul, akkor mit szeretnétek? Miről beszélgetnétek az időjáráson kívül (azt is törve)? Nem lesztek képesek kommunikálni egymással.
2015. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi angolul beszélgettünk német párommal, alig tudtam pár szót németül:D De itt telepedtem le, most már társalgási szinten bezsélek.

Abszolút megérte, sosem voltam ennyire boldog!

2015. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 schamuelson ***** válasza:
Miért ne? Ez egy kiváló motiváció a nyelvtanulásra. Ha megérted, amit ő mond, az már fél siker. Ha kicsi is a szókincsed, de meg mersz szólalni, az már a másik félnek legalább a fele. Hajrá! Nagyon hamar megy ám így a nyelvtanulás.
2015. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen helyzetben vagyok... Németországba kiköltöztem, de egyenlőre csak pár kifejezést és szót tudok, és van egy lány a munkahelyemen, akinek lehet, hogy tetszem. Nem tudom a választ a kérdésre. Attól függ...
2016. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem. Még úgy sem, hogy egyébként angolul, németül is tudok és nem is rosszul. Nyilván idővel és rengeteg erőfeszítéssel meg lehet tanulni olyan szinten egy nyelvet, hogy ne csak az időjárásról tudjatok cseverészni. De én nem így képzelek egy kapcsolatot, hogy állandóan fejben fordítgassam minden gondolatomat. Sokszor egyébként is nehéz elmagyarázni, megfogalmazni az érzéseinket, a szándékainkat, a gondolatainkat. Ha pedig ezt még megnehezítik a nyelvi akadályok is... számomra nagyon fontos, hogy mindent meg tudjak beszélni a párommal, úgyhogy egész biztosan nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba hosszútávon.
2016. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!