Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mínuszos ötös dioptriás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mínuszos ötös dioptriás szemüvege van a barátnőmnek, vajon milyen feleség lesz majd?

Figyelt kérdés
Három éve ismerem, művelt, okos nő, csak néha vannak olyan fixáji, pl. nem tud megbocsájtani akik megbántották, meg mintha a gondolkodásában is csak rövidtávon látna, meg igen büszke is sokszor, győzöm kiengesztelni sokszor meg félek, hogy a gyerekeink is rövidlátóak lesznek, szóval elbizonytalanodtam, jó volna segítene valaki, mert később ezek a tulajdonságai csak felerősödhetnek, meg újak is jöhetnek hozzá, ha már választani kell, lehetőleg hosszú távra választanék....
2018. szept. 17. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mínusz 16 dioptriás a szemüvegem.

A fiam tökéletesen lát.

2018. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért téged se az eszed miatt szeret a kedvesed. Örülj neki, hogy rosszul lát, különben össze se jön veled.
2018. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

A látás meg a gondolkodásmód nem függ össze.

Egyébként meg is lehet műttetni.

2018. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ugye tokeletes vagy.
2018. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A rossz látást nem feltétlen örökletesség okozza. De simán lehet, hogy a te felmenőid között is vannak(sőt, 100%, hogy mindenki felmenői között vannak), így akkor is kijöhet a gyerekeden, ha mindkét szülő jól lát.


Pl nekem minusz 9-es mindkét szemem, de a családban senkinek sem ennyire rossz, a második legrosszabb minusz 4-es. Szüleimnek csak most 45 felett kell néha szemüveg. Szóval nem tudhatod.

2018. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bele látna a gondolataidba, tuti nem lenne a feleséged.
2018. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki szemüveges, az egész család, mi is apukával. Szintén -5ös, a gyerekünknek 110%os a látása, épp a multhéten voltunk vizsgálaton!

De hogy te mekkora egy barom vagy!

2018. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
számomra vonzó, ha egy lány szemüveges. Ad egyfajta pluszt.
2018. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy hülyeség ahogy van. Anyukáméknak 50 éves koruk előtt tökéletesen láttak szemüveggel, én meg 9 éves korom óta pápaszemes vagyok, ráadásul az egyik szemem is mínusz ötös. Ehhez képest nem volt problémám, hogy ne kelljek senkinek sem, pedig vékony se vagyok hozzá.


Minek húzod az idejét, ha már most ilyeneken aggódsz, úgy őszintén?

2018. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*szemüveg nélkül, bocsi
2018. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!