Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette? Ha beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette? Ha beszélget egy nővel, akinek van férje, barátja, akkor.

Figyelt kérdés

A nő nem győzi mondogatni, hogy a férjem, a barátom, gyerekem, stb. Illetve ilyen esetben megjelenik a dúvadként viselkedő barát/férj, egyszerűen képtelenség a kommunikáció az illető nővel.

Tényleg ennek kéne a központi témának lenni eltérő nemeknél, hogy: dgunk? Vagy ezt csak az egyszerűék látják így?

Az ilyen nagyon féltékeny, mindenféle komplexusos férfiak hogy érzik magukat, amikor a barátnőjük elmegy dolgozni napi 9 órában, xyz kollégákkal?



2018. szept. 12. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

És még a nap is körülötted forog.


Tudod, a napom legnagyobb részében a gyerekeimmel vagyok, és a férjemmel. Mindenhova együtt megyünk, közös programot csinálunk. Így elég nehéz úgy elmesélni például egy múzeum látogatást, hogy e/1-ben maradok. Természetes, hogy szóba kerül a férj és a gyerekek, hisz ők is ott vannak.


Más férjét nem ismerem, de az enyém imád szövegelni, az biztos, hogy ha előkerül, akkor ott más nem jut szóhoz. 😁

2018. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem véletlenül hangsúlyozza hogy párkapcsolatban van. A korábbi tapasztalatai teszik ezt szükségessé de még ez sem riaszt vissza sok pasit hogy burkolt vagy nyilt ajánlatot tegyen szexre.

40 éves vagyk és nagyon jól tartom magam, csinos, szép arcú igényes vagyok.

Egy éve váltottam munkahelyet. Amikor az új helyen első nap bemutattak rögtön 4-5 pasi bepróbálkozott burkolt szexuális ajánlattal, de azután is még hónapokig kaptam ajánlatot burkoltam és nyiltan is, függetlenül attól hogy már tudták hogy párkapcsolatban vagyok. Szolidan öltözködöm és nem viselkedek kihívóan.

2018. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
aham, tehát minden férfi egy disznó, aki csak dgni akar, értem.
2018. szept. 12. 09:09
 4/18 A kérdező kommentje:

amúgy itt egy cikk, ennek apropóján ugrott be a kérdés, meg mostanában is hasonló történik velem(bunyó nélkül):

[link]

2018. szept. 12. 09:12
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Mivel ha szabadidős programot csinálok, akkor azt a párommal teszem, nem fogom úgy előadni a hétvégi kirándulást, mintha csak egyedül mentem volna.


Az, hogy vannak tirpák pasik, akik előbb ütnek, mint gondolkoznak, nem tudom, hogy jön ide.

Lehet, hogy idegbeteg.

Lehet, hogy csak elegük van a nyomulókból, amikből sok van szórakozóhelyen.

2018. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
A cikknek semmi köze ahhoz amiről kérdezel.
2018. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Amennyiben ott van a párja is a közelben, akkor a nő csupán a kínos szituációkat akarja elkerülni.


Ha viszont nincs ott és ezt mondja, akkor egyszerűen szeretné a tudtodra adni, hogy mint férfi nem érdekled. Ha látja, hogy ezt tudomásul vetted (vagy igazából nem is a nőt keresed benne), akkor abba fogja hagyni az ilyen célozgatásokat.


A mai világban viszont sajnos teljesen alap dolog lett (férfiként és nőként is), hogy a fél szemüket legtöbben a párjukon tartják. Kinyílt a világ, sokkal nagyobb a lehetősége mindenkinek a félrelépésre. Mindezt úgy, hogy ha ügyesen csinálja az illető, akkor szinte 0 a lebukás veszélye. Az is teljesen természetes dolog, hogy a saját területét (itt nem a párjára, hanem a kapcsolatára gondolok) mindenki meg akarja védeni.

2018. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

"aham, tehát minden férfi egy disznó, aki csak dgni akar, értem."


Ha foglalt nőket környékez meg, akkor igen.

2018. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Hogy lehet egy Blikk által lehozott cikkből az összes férjes nőre vagy nős férfira következtetni?

Ahogy előttem is írták, ennek semmi köze a kérdéshez.

De legjobb lenne, ha szereznél egy barátnőt, majd meglátod, hogy milyen lesz a saját viselkedésed.

Vagy az övé.

2018. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

80%, te hol olvastál olyat a kérdésben, hogy kinek van, és kinek nincs barátnője?

Illetve ki írta, hogy az összes férfira, és nőre vonatkoztattam a kérdésem?

Másik észrevételem, hogy itt a gyk-n egyes népek jobban tudják, mint én, hogy mivel kapcsolatban írok ki kérdést...:D

Ez már tényleg az agyrém kategória, hogy lehetnek ennyire ostoba emberek...

2018. szept. 12. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!