Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a férfiak azokról a nőkről akik 30 évesen is kamaszlánynak néznek ki?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hidd el nagyon fogsz örülni majd annak ha 40 évesen 30-nak fogsz kinézni...
2018. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Miért gáz,ha úgy is viselkedik?

Miért kell valakinek egy bizonyos módon viselkedni?

Csak mert én úgy gondolom,ha valaki később érik abban semmi ciki nincs.

Tudod milyen fárasztó az,amikor az ember komoly felnőtt embert játszik?

Akkor érzem magam boldognak,amikor nem másoknak kell megfelelnem.

Meg amúgy is.

Ha tininek néz ki akkor nem tök mindegy mit mond a személyi?

Utolsó,van olyan is aki 40 évesen is kamaszlánynak néz ki.

Nem vicc.

Ez már ritkább de akad.

Szóval a te általad mondott számok számomra kicsit sem vonzóak.

Én másra törekszem.

És hát amit az élettől kaptam ajándékot szeretném sokáig megőrizni.

Ma már van rá lehetőség.Műtét nélkül,még mielőtt valaki rákezdene.

2018. szept. 19. 08:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Mit például Csillsz, a Youtuber? Remélem, én is olyan leszek 30 évesen, mint ő. Bár eleve jellemző a családomra a lassú öregedés, szóval...hátha. :)


Láthatod, férje van, megél a videózásból (bár ez sok másnak is függvénye, nem csak a fiatalos külsőnek), szóval bármit is gondolnak róla a férfiak, szerintem főnyeremény örök fiatalnak maradni.

2018. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az jó a hálószobában, apa-lány szerepjátékhoz. :)


Sajnos a címét nem tudom, szóval egy örömlány beült az autóba, annak a fószernak azию az volt a mániája, hogy aktus alatt a hölgy szólítsa "apucinak. Igen apuci. Dugj apuci"


Nos a legutóbbi lány (Natalie Portman) igen filingrán nő, olyan kislányos. A Leon a profi filmben láttan először (akkor híre hamva sem volt a prdofiliának a médiában)....

Tehát előadta az örömlánynak a szokásos mondanivalóját, és a lány leszált róla a lovaglópózból, "A lányoddal akarsz kefélni?! Te undorító féreg!" Leköpte.


Azt tudni kell, hogy azért reagált így a lány, erre a játékra, mert molesztálta az apja. A fószernek, meg meghalt a felesége, lánya egy tűzben. A gyászt szexterápiával kezelte.

2018. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!