Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm miért mondta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért mondta ezt?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk és elkezdte mondani 'amúgy nem is a barna szemű pasik a zsánereim meg nagy az orrom ':(

Egyébként is az önbizalmam mínuszban van de ez nagyon rosszul érintett.

Tudom.en is, hogy az orrom nem épp a legszebb, sok embertől megkaptam ezt már

De most tuti elmegyek megoperáltatni.

Amúgy nagyon szeret a barátnőm szerintem elfogadott így, csak ez most nagyon megérintett.

?



2018. szept. 18. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Érzi hogy nyerő helyzetben van és megtehet bármit.
2018. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Mert faragatlan a barátnőd. Sajnos én is ilyen vagyok, de én tudom magamról, hogy bunkó vagyok, mert már sokan mondták. És nem vagyok rá büszke. Mondd meg a barátnődnek, faragatlan, és bunkó, és jobban tenné, ha nem beszélne így veled. Ha nem tetszel neki, akkor keressen mást.
2018. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha telleg elmesz megoperaltatni ezert, akkor jo nagy hulye vagy. Legyen mar onbecsulesed.
2018. szept. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmegyek, így se volt nagy önbizalmam emiatt, csodálkoztam is, hogy egy ilyen szép lánynak kellek, de hát megmondta a tutit az este, nagy az orrom.
2018. szept. 19. 07:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Na és, ha nagy az orrod? Ez tény, nem fog változni.

Nagy az orrod, pont. A baratnőd ezzel együtt is szeret, pont.

Hibái mindenkinek vannak. Az, hogy szeretem a másikat, nem azt jelenti, hogy letagadom a hibáit, úgy teszek, mintha nem is lenne - hanem pont azt, hogy igen, vannak hibái, de engem ez nem érdekel.

Tudod mit? Én nem akarnék olyan emberrel lenni, aki letagadja a nyilvánvaló hibáimat, mert akkor valami nagy ködben él, és mi lesz, ha ennek egyszer vége?


Gondolj bele: ha a barátnőd közölné veled, hogy lüke vagy, mert neked cukker fitos nózid van, elhinnéd neki? Nem, mert tudod magadról, hogy nem így van - a barátnődben viszont tutira csalódnál, hogy a szemedbe hazudik, mert ez nyilván azt jelentené, hogy nem fogadta el a nagy orrodat.

Gondold ezt végig.

2018. szept. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja mert a barátnőd tökéletes? Mert ha azt hiszed akkor nagyon rózsaszín ködben élsz. Nem ismerek olyan embert aki hibátlan. Ha szeret elfogad ahogy vagy. Ha erre nem képes akkor nem szeret igazán és akkor nem érdemes operáltatni mert ha az orrod jó lesz akkor majd talál mást rajtad vagy benned. Ja és a barna szem se a zsánere, azt is megoperáltatod? Ne légy hülye. Ha ilyen bunkón viselkedik veled akkor vágj vissza és Te is mondjál valamit ami igaz róla és rosszul esik neki. Ha megsértődik akkor pedig csak mond, hogy ő is így viselkedik, Te csak hozzaidomulsz a stílusához.

És azért mondta mert nem szeret. Lehet tetszik neki valaki akinek nem nagy az orra és nem barna a szeme. Ha eddig elfogadott ahogy vagy akkor csak erre tudok gondolni. Meg persze arra, hogy bunkó. Lehet, hogy most nem így gondolod de nem ő való hozzád és ja megtalálod az igazit rájössz, hogy a mostanival csak az időt, pénzt, energiát pazaroltad.

2018. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!