Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadt ki, ha egyébként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki, ha egyébként ő mondta hogy már nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés

Úgy érezte már nem olyan a kapcsolatunk, már nem szeret úgy, mint eddig. Azt mondta nem akar velem lenni, egyedül akar lenni, neki most idő kell semmi és senki más.


Tudomásul vettem és nem akartam hogy azért legyen velem mert könyörgöm vagy kiharcolom.


Hagytam. Eltelt pár hét, hónap. Semmi.


Időközben visszacsöppent az életembe egy férfi, akivel régen "barátság extrákkal" dolog volt köztünk.


Úgy adódott hogy összegabalyodtunk, mindketten jól éreztük magunkat.. Mindketten szabadok vagyunk.


Aztán... Az exem felvette velem a kapcsolatot nemrég hogy beszéljünk. Találkoztunk, én direkt nem firtattam mit csinált amíg külön voltunk, mert úgy gondoltam ő döntött így és semmi közöm hozzá ezalatt az idő alatt csinált e bármit.


Rákérdezett nekem volt e valakim. Elmondtam neki és olyan szinten kiakadt, hogy én még ilyennek nem láttam. Teljesen kifordult önmagából, bántott is, nem értette miért csináltam, hogy lehetek ilyen..


Nem egy hét után voltam a másik férfival, nem ismeretlen pasikkal bújtam ágyba, hanem olyannal akit évek óta ismerek és bízom benne.



Jogos volt a kiakadása és most nagyon rosszul kellene magam érezni, vagy szerintetek sem volt legitim ahogy reagált?


2018. szept. 9. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy volt jogos , semmi köze hozzá kivel mit csinálsz

Nem vagyok már egy pár

Ne érezd magad rosszul

2018. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok*..
2018. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Lúzereket békén hagyni. Erősnek lenni, továbblépni:)
2018. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Semmi köze hozzá. Nehogy emiatt rosszul érezd magad!

Nagyon jól csináltál mindent. Szabad ember vagy.

Felejtsd el ezt a szerencsétlent. A múlt az a múlt, ott kell hagyni békében szépen.

2018. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy szakítottatok, vagy szünetet tartottatok? Előbbi esetben nem jogos a kiakadása, utóbbiban az.
2018. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő kimondta, hogy nem akarja ezt folytatni.
2018. szept. 9. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Ex, akkor mit trécselsz vele?


A másik, ha nem gyerek, tudhatná, hogy a nők többsége nincs meg szex nélkül.

2018. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert önző, és elvárja, hogy még mindig utána epekedj.

Egyébként tényleg, minek találkoztál vele, ha már szakítottatok? És mit takar az, hogy "bántott is"?

2018. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kidobott. Mit akar!? Menjen a....

32/f

2018. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#6 Maszatolsz. Kimondtátok, hogy vége? Ha igen, miért van lelkiismeret-furdalásod? Ha nem, akkor meg tudod, mi a helyzet. Ha fontos lett volna neked, a másikkak való "összegabalyodás" előtt még megkerested volna.
2018. szept. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!