Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a viszony.hu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a viszony.hu jellegű oldalakról?

Figyelt kérdés

Kifejezetten párkapcsolatban élőknek nyújtanak online ismerkedési lehetőséget. Évek óta fenn is tudják magukat tartani, tehát egyértelműen van erre kereslet.


Ennek ellenére ez még mindig tabunak számít a mai társadalomban. A szexuális kizárólagosság nem tűnik vállalhatatlan kihívásnak egy kapcsolat elején... de egy életreszólóan hatalmas áldozat.


Mitől jobb néhány évente csak a felébredő vágy miatt társat cserélni? Ha egyébként jól kijön az ember a párjával, akkor valóban bűn a testi igényeket mással is kiélni?


Természetesen nem azokról a helyzetekről beszélek ahol érzelmileg és fizikailag bántalmazzák egymást a felek, ott nem kérdés hogy szét kell menni.

De a csökkent szexuális érdeklődés, az újdonság iránti vágyakozás önmagában szerintem nem kellene, hogy indok legyen a szétválásra.


Mit gondoltok?


F/29


Mit gondoltok?


2018. szept. 19. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis megvetéssel és értetlenkedéssel gondolok az ott regisztrálókra, másrészt nem félnek, hogy nyilvánosságra kerül és megbántanak, tönkretesznek családokat?
2018. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hányinger. Sosem voltam fent, és nem is leszek..

És azt javaslom, ha jót akarsz magadnak gyere le róla.

2018. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Huhh, ez nagyon jó kérdés. És aki valóban hosszú kapcsolatban él(t), már találkozott önmagában vele. Nem tudom, gondolkoznom kell rajta... Ez egyébként napjaink valódi társadalmi/erkölcsi problémája, jó lenne tényleg vmi felé elmozdulni.
2018. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalról semmit nem gondolok: piaci rést találtak, betöltötték. A felhasználói más világban élnek, mint én, kb ennyi a véleményem.


A többiről: ha te ismered magad, és tudod, hogy erre szükséged van, akkor keress olyan társat, aki partner ebben. Mondjuk 5 évente mindketten szexelhettek másik 5 emberrel, vagy hasonló. Ahogy jónak érzitek. Egy kapcsolatba az fér bele, amit a felek megbeszélnek egymással.

Nekem nem férne bele a félrekefélgetés, mert nem az én világom. Szexeltem eleget tiniéveim alatt szinglin hogy tudjam, egyik fsz sincs aranyból. Most már sokkal inkább a megbízhatóság, törődés tart párom mellett, hiába isteni a szex is.

2018. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a megcsalásban nem az a legrosszabb, hogy az ember lefekszik mással, hanem az ezt övező hazudozás, átverés, sunyulás, azaz a "csalás" része. Ha a pár meg tud egyezni abban, hogy beleférnek a testi kilengések, az szerintem teljesen rendben van. A gond ott kezdődik, amikor az ember túl gyáva ahhoz, hogy megbeszélje a vágyait a társával és megadja neki a döntési lehetőséget, helyette inkább hulladék módon átveri és megalázza. Mivel a hűség kizárólag döntés kérdése, ezért számomr ez elfogadhatatlan, nincs rá mentség vagy kifogás. Ami meg az oldalt illeti, az valóban csak betöltötte a piaci rést, ha nem lenne kereslet, akkor nem lenne kínálat sem.
2018. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Undorító.

Aki elég f@$zagyerek ahhoz, hogy másokkal kuforcoljon, az legyen ahhoz is elég f@$zagyerek, hogy a párja elé áll az ötlettel, hogy "babám, legyünk nyitott kapcsolatban".

Ugyan én teljesen monogám vagyok, nem is vágyok másra a páromon kívül, de szerintem oké ha valaki vágyik másokra, DE akkor csinálják őszintén.

Olyan kapcsolat, ahol hazudoznak egymásnak, nem kapcsolat, csak egy talicska szr.

2018. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem is tudtam hogy van ilyen!! Egyébként meg nincs olyan titok ami ki nem derül!! Alltalában a szeretők szokták lebuktatni a pasikat! Ha annak a pasinak meg ér egy két kufirc és ezzel elveszíteni a családját, meg érdemli!! Van szája az embereknek. Nyissák ki!! Mondják el hogy igényük van!! Nyissák fel a másik szemét!! Ne akkor magyarázkodjanak amikor baj van... Hát ezért meg azért csaltalak meg!! Én sosem tenném de meg sem bocsájtanám!!
2018. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Elég szégyen, hogy manapság ide süllyedtek a párkapcsolatok, hogy a megcsalást intézményesíteni lehet. Kíváncsi vagyok, kötelező mikor lesz majd...
2018. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!