Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a férfiaknak, hogy a nők kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Félnek a kudarctól.
2018. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem fontos, de én sem fogok már soha.

Neked fogalmad sincs milyen amikor kezdeményezel, de egy vagy a százból...

Csak fizikai alapon 99 indoktalanul ignorálva lesz. Köszönöm nem!

2018. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy azt most írtam le egy másik kérdésbe: azért, mert ha mi kezdeményezünk, azzal simán visszaélnek. Ha az ember nem tökéletes szuperhős szépfiú, akkor sok esetben genny hozzáállást kap vissza. Ezekből pedig elegünk van. Nem házhoz menni az újabb pofonért egy érthető és logikus reakció, nem lesz ettől senki kevésbé férfi. A nők irreális, következetlen dolgokat várnak el.

És ugye jó lenne, ha az a női kezdeményezés valós lenne, és nem szintén átverés.

2018. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
A nagy pénisz nem irreális elvárás, sajnálom ha még ezt sem tudod teljesíteni.
2018. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

Ahogy előttem írták, unalmas és fárasztó 100-szor kezdeményezni azért, hogy egyszer talán sikere legyen az illetőnek.

Vagy neked nem lenne egy idő után kiábrándító, hogy te kezdeményezel egy neked tetsző férfinél és az esetek 99%-ában le vagy koptatva?

2018. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem fontos. De ha egy csaj megjátssza a jégkirálynőt, azaz a világért nem mutatja ki, hogy szimpatikus vagyok számára, és nem nyit felém, nem küld jeleket (sokan már ezt is kezdeményezésnek veszik), akkor utána ne panaszkodjon, hogy nem veszem őt észre, nem kezdeményezek nála, és főleg ne jöjjön azzal, hogy "akkor hol vannak az igazi férfiak?".

(Megtörtént eset.)

2018. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltételnül kell direkt kezdeményezni, csak valahogy rávezetni a férfit, hogy szabad a pálya, zöld jelzést adni neki. Sok nő küszködik ezzel, mert bár a pasit be szeretné vonzani, de emellett nő is akar maradni, akiért küzdeni kell - és ez az egész egy borzasztó zavarodott, se füle-se farka szituációhoz vezet, és a vége az lesz, hogy az ismerkedő felek eltávolodnak egymástól. Arról van itt igazából szó, hogy az egyértelműség felé kéne vinni egy kicsit a dolgot.
2018. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Mert egyenjogúság van. Egy ilyen hülyeségből ne csináljunk nemi kérdést, azért. Ne csak a parlamenti választásokkor legyen egy nő egyenlő (ugye pl ez is a feminizmus egyik amúgy jó vívmánya). Akkor is legyen egyenlö, amikor olyasmiket kell csinálni, ami korábban a férfiak dolga volt. Tudjon elhívni radira meg egy villanykörtét kicserélni. Miért? Mert Ő is megteheti, ha akarja. Nincs szabály róla, hogy ez a férfi dolga. Rég elmúltak azok az idők, amikor a lányt aputól kellett kikérni vagy megvenni. Ha akarom elhívom és ha nem akarom, nem. Mert nem az én dolgom feltétlenül, hanem azé, aki akar valamit. Na ezért.
2018. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%
Nem fontos, de akkor ti nők se várjatok egyenjogúságot!
2018. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem itt a kényszeresség a lényeg. Ez ugyanolyan kényszeresség, minthogy a nőknek kell főzniük, mosniuk, vasalniuk.
2018. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!