Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántad már meg, hoy bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántad már meg, hoy bocsánatot kértél olyantól, aki jobban belegondolva éppenhogy téged bántott meg, és nem fordítva?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Mint a pycsafüst.
2018. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Bánni nem bántam meg, mert onnantól kezdve álltam fel, sokkal gyorsabban és erősebben, mint ha hagytam volna a dolgokat.


Tényleg igaz, hogy a megbocsájtás elemi erejű láncokat tör meg az ember életén, amik addig lehúzták. Kb. olyan mint ha a hátadon mázsás súlyt cipelnél, egyik pillanatban még rogyadozol alatta, a másik pillanatban már leemelték. kb. ilyen.

2018. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
2+ Mindig megállapítom, hogy nem rossz dolog ha az ember hallgat az Igére, még akkor is ha első pillanatban , vagy sokadik pillanatban elveti, hogy az nála pl. működne. Aztán néz nagy szemekkel, hogy Jé tényleg működik. Na onnantól kezdve meg alkalmazza, ahogy és amikor csak módjában áll..
2018. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hármas, te egy kicsit félreértelmezed a dolgokat.

A hit nem azt mondja, hogy te kérj bocsánatot az ellened vétkezőnek, hanem hogy te bocsáss meg neki. Kevered a szezont a fazonnal!

2018. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán, szerintem egyszer legalább mindenkivel megesik ez. Sajnos azokkal, akik önbizalmi problémákkal küzdenek, sokkal gyakrabban.
2018. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 Nincs olyan kapcsolat, ahol csak egy ember lenne hibás, ha az szétmegy. Ha te tudsz ilyet mondani nekem, megemelem a nem létező kalapom.
2018. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es nem azt írta, minek akarsz kalapot emelni. Össze-vissza írkálsz állandóan...
2018. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen bántam. Sajnos olyan nőbe voltam szerelmes aki hibátlan volt, minden ami rosszul sült el más hibája volt, minden ami nagyon jó volt az legalább részben az ő érdeme. És elkövettem a hibát, hogy a nyugalom érdekében sokszor nyeltem és sokszor egy-egy veszekedés után már nem bírtam a mosolyszünetet és inkább én közeledtem és gyakran bocsánatot kértem a viselkedésemért holott inkább neki kellett volna. Valójában ezt sosem értékelte és méginkább önzőbb, rosszabb lett mint azelőtt. Mindig ereztem, hogy nem jó így, mindig én alázkodok meg aztán egyszer besokalltam és azt mondtam ebből elég. Na onnantól nagyon gyorsan vége is lett a kapcsolatnak.

Azóta tudom, hogy aki nem tisztel annyira, hogy belássa saját hibáját és ha úgy kívánja a helyzet akkor bocsánatot kérjen azzal nekem semmi dolgom. Boldogítson mást.

2018. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!