Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lázálomban írtam egy számonkér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lázálomban írtam egy számonkérős smst azzal kapcsolatban amit álmodtam. Mit csináljak? Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

Délután küldtem neki, most vettem észre. Nagyon lázas vagyok.

Még nem láthatta, mert dolgozik és nem telefonozik.

Hiányzik még minden , de ezt cikinek érzem.

Bocsánatot kérjék? Vagy hagyjam?

Férfiak ti mit szólnátok hozzá?


2016. nov. 9. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kimaradt, hogy szakitottunk 4ev után egy hete.
2016. nov. 9. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd meg a reakcióját, és utána még mindig ráérsz magyarázkodni. A magyarázkodás így is-úgy is kellemetlen lesz, de most még van esélye, hogy visszasír.
2016. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj magyarázatot.
2016. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne kérj bocsánatot, mondd meg,hogy beteg vagy, ezért írtad. Ennyi, nem kell kitérned, hogy, jaj 40 fokos lázam van, meg stb., mert ez nem tartozik rá.
2016. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!