Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki már régóta együtt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már régóta együtt van párjával: ha visszagondoltok, milyen apróságon/ apróságokon múlt hogy találkoztatok, megismerkedtetek?

Figyelt kérdés

Észrevettem már hogy sokszor annyira nagyon apró dolgokon tud múlni hogy megismerkedj valakivel( akár azon hogy nem X perckor indulsz el valahova, hanem X+2), hogy ha valaki csak úgy elmeséli ,nehéz elhinni

Minél több választ szeretnék :D


2018. szept. 19. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Beléptünk ugyanabba a kórusba. 😊
2018. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi teljesen random módon ismerkedtünk meg, hirtelen spontán döntések és események sorozata miatt. Spontán döntés volt részemről, hogy pont abba a városba utaztam, ahol ő élt, az eredeti tervünk teljesen más volt. A férjem lakótársa adott ki nekünk (egy barátnőmmel utaztam) szobát arra a hétre, de a férjemnek azon a héten elvileg otthon se kellett volna lennie, elutazott volna ő is, csak indulás után másfél órával lerobbant a haverja kocsija, így vissza kellett fordulniuk.. Így hát megismerkedtünk, együtt töltöttünk egy csomó időt azon a héten, nagyon jól kijöttünk és tetszettünk is egymásnak, de nyilván ekkor semmi sem történt, én szépen hazautaztam és utána néha facebookon váltottunk pár szót.. Egészen addig, amíg alig pár hónappal később kaptam egy szuper munkalehetőséget - úgy, hogy meg se pályáztam - sokkal közelebb a lakóhelyéhez (így lett a 2000+ km távolságból 250), ekkor felvettük egymással a kapcsolatot, aztán hamar össze is gabalyodtunk. Ennek már 8 éve :)
2018. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk érdekes a történetünk.

A nővérem vett egy macskát itthon amit ki akart vinni külföldre de túl fiatal volt a macsek a veszettség elleni oltáshoz így itthon maradt mondván majd kivisszük mi (ha elég idős nem utazok vele és nem találkozom a párommal) később mikor eljött az idő hogy oltás ivartalanítás aztán mehet kiesett az ablakon amivel tolódott az utazás hisz nem lehetett beoltani amíg helyre nem jön. (Ha nem esik ki nem akkor megyek mikor a párom is) A párom eközben elkezdett mellékállásban sofőrködni mert épp nem állt olyan jól (ha rendesen beindul addigra a vállalkozása nem vállal mellékest nem mellesleg ez volt az első vagy a második útja) így keveredtünk mi ugyanarra a buszra ahol a vakszerencse úgy hozta hogy még le is robbantunk így volt időnk beszélgetni ugyanis lekéstük a csalagutat is és az autópályán is órákat rostokoltunk.

Ha a macska öregebb mikor nővérem megvette ha nem esik ki az ablakon ha egy héttel később megyek vagy kettővel előbb soha nem futunk össze. Ha a másik állatszállító nem lett volna unszimpatikus és nem keresünk tovább vagy egyedül küldjük a macskát szintén nem futunk össze.

2018. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Otthon éltem még, péntek délelőtt volt. Apám nyugdíjas volt már, anyu meg szabin volt (nyár volt). Én az egyetem után voltam, állást kerestem. Apu bement a városba valamiért, anyu rábízta, hogy hozzon a boltból ezt meg azt. Apu elfelejtette. Otthon állt a bál, anyu mérges volt. Én (hogy nehogy ezen már egész nap menjen a cirkusz), elrohantam a boltba, megvenni, amit apám elfelejtett (csak úgy, festetlen arccal, rövidnadrágban, lófarokba gumizott hajjal. És akkor találkoztunk, konkrétan a boltban kilöktem a kezéből a táskáját, a nagy kapkodásban. Segítettem felszedni, nagy elnézésekkel persze. A vicc, hogy ő meg átutazóban volt a városunkban, és hazafelé megállt a kocsival, bevásárolt.

(10 éve vagyok a felesége:)

2018. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Huu, ez nagyon aranyos történet volt és igaz: macsek, mint szerelem hozó. :)


Az én történetem teljesen átlagos: az exem által elég nagy baráti/haveri kört megismertem, aztán szakítottunk, és a szakítás után pár hónappal egy munkatársam haza hozott autóval, de nem az utcánkban rakott le, hanem egy szomszédos utcában, a volt férjem (egy haver a körből) meg épp a buszt várta, mert ott van buszmegálló, persze megálltam pár szóra, innen tudta meg hogy szakítottunk és megkérdezte, ha ráérek akkor lenne-e kedvem a hétvégén moziba menni, én meg persze igent mondtam, mert ráértem ill. azért eléggé magam alatt voltam. Ennyi... :)

2018. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyetemen az aktuális lakótársam pasija kocka volt, és rávett mindhármunkat, hogy kezdjünk el játszani az akkori favorit játékkal. Előtte lenéztem minden mmo-t, hülyekockák:), elvből nem voltam hajlandó kipróbálni egyet sem, akkor is csak azért, mert négyen nyomtuk tanulás helyett, és így már poén volt.

A játékban ismertem meg a későbbi párom, màr nyolc éve ennek. :) (És persze nem mellékesen én is hülyekocka lettem :D)

2018. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
A miénk igazi "kortárs" történet. Egyetemen dolgozom, segítek a gyakorlatok lebonyolításában. Az egyik laborvezető szakdolgozója szimpatikus volt, váltottunk pár szót, de a nevét nem tudtam, nem is kérdezősködtem. Karácsonyi tanszéki bulin is láttam a srácot, iszogattunk, dumáltunk. Ekkor se kérdeztem meg a nevét, hülyén jött volna ki kicsit. Téli leállás alatt sok időm volt, unatkoztam, gondoltam valahogy csak megtalálom a szakdolgozót ismerősök ismerősei között. Találtam egy profilt, de a profilképen nem látszott az illető arca rendesen (koncertfotó, felülről jött a fény, az arca pont árnyékban volt), más képet nem mutatott ismeretlenül, de alkatra, hajszínre stimmelt. Kis tépelődés után gondoltam bejelölöm, legrosszabb esetben bocsánatot kérek. Nos, nem az volt, akit kerestem, elmagyaráztam a helyzetet, mondtam, hogy nyugodtan törölhet, nem akarom zaklatni. Viszont kaptam a választ, hogy "jajj ne siess annyira, ha már így, alakult...". Szóval beszélgettünk, de nem nyerte el a tetszésemet. Nem igazán lehetett vele beszélgetni. Eljött a szilveszter, mindenki belegabalyodott valakibe, egy párocska majdnem a lábamon pettingelt, besokalltam. Láttam, hogy az illető fent van messengeren, áthívtam. Ő elfogadta a meghívást, mert pont úton volt haza, a házibuli, amiben voltam pedig útbaesett neki, ráadásul újévi fogadalma az volt, hogy nyitottabb lesz, nem mond nemet a lehetőségekre. Élőben már sokkal megnyerőbb volt, sokat beszélgettünk, elcsattant pár csók. Azóta is együtt vagyunk, és mint kiderült, csak a csajozásban szerencsétlen, párkapcsolatban példás :)
2018. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy szaktársamnak akartam írni levelet, mert nála voltak a gyakorlatunk adatai. Ítram is egy szép hosszú barátságos levelet, kikérve az adatokkal. Mivel nem volt fent a levlistában az e-amil címe, körbekérdeztem a többi szaktársakat, ők bizonygatták, hogy a teljes neve a mail címe. Mondom ez teljesen logikus, és küldtem a teljes nevével az e-amilt. Nem sokkal rá jött is egy válaszlevél, hogy Ő nem az a srác akinek a levelet címeztem. Én meg bocsánatot kértem meg megkérdeztem ki ő. Aztán levelezgetni kezdtünk. Végül úgy alakult, hogy nekem abba a városba kellett mennem ahol ő tanul, és kértem segítsen szállást intézni olcsón. A végén elintézte, hogy nála aludjak. Akkor nagyon szimpatikusnak találtam, végül amikor hazamentem akkor írt egy szerelmes e-amilt. Én meg viszonoztam. Azóta járunk.
2018. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11 éve vagyunk együtt a fèrjemmel. A húga osztálytársam volt és barátnőm, így jöttünk össze. Általános iskolás barátnőm győzködött, hogy gimibe menjek vele együtt. De én inkább anyára hallgattam és szakközépbe mentem. Ha barátnőmre hallgatok, most nem ismerném a párom. Legalábbis nagyon kicsi az esélye. Sőt, ha nem vagyok èvvesztes, eleve nem abba az osztályba jártam volna 😀
2018. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!