Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak/fiúnak adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak/fiúnak adott típusú lányok jönnek be, vonzódhat egy ellentétes típusú lányhoz? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Látom, milyen lányok jönnek be neki, ők mind kivétel nélkül x szemszínű, jellemzően kis mellű, és 90%-ban kislányos alkatúak.. Ez mindben közös volt.


Én a fenti ellentéte vagyok: nőies alkat, nagy mell, és más szemszínnel mint ők, lényegében más típus tőlük. Mégis úgy éreztem 1-2x, mintha vonzódna hozzám, és 1-2x mintha zavarban is lett volna előttem.


De ha ennyire egy kaliberű lányok tetszenek neki,furcsa nekem ez. Lehet persze, hogy én nézem be, de amúgy sem szoktam azt feltételezni, hogy tetszem valakinek, ha mégis így érzékeltem, az 90%-ban így volt...



2018. szept. 19. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Sekélyesen gondolkozol. Az ideál az egy dolog - akibe meg beleszeretünk, az már egy másik téma. A kisugárzás "erejéről" hallottál-e már? Mindenféle berögzült ideált szerte tud foszlatni az emberben, ha kellő hatással bír. Valószínűleg te is ezzel aratsz annál a srácnál - de simán lehet, hogy most egy más típusú lány keltette fel a figyelmét. Butaság az életben zsánereket kergetni, mert a szerelem kialakulásához annyiféle összetevő kell...
2018. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

“Sekélyesen gondolkozol. ”

-Nem rólam van szó. hanem az adott személyről. Nekem nem igen volt külső zsánerem eddig sem. ;) Az illető viszont csak ilyen lányokat kedvelt, stb. Egy típust. Persze ezek külsőségek, de tény hogy ergo ez az ő zsanere... Ez egy tény amit tudunk. Ha emiatt sekélyes valaki, az ő, hiszen róla beszélgetünk, nem rólam.


Én ismerem magam annyira már, hogy tudom mi kelt bennem vonzalmat, és az nem merült ki egy típusú külsőben. Én is tudok párhuzamot vonni persze és kiemelni külsőségeket. De ez nem jelenti azt hogy csak ilyen fiuk tetszenek meg.


Mint említettem, neki viszont igen, hiszen tudom/látom őket..

2018. szept. 19. 22:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Nah, minden esetre teljesen igazad van arról amit mondasz, ez tény. :)
2018. szept. 19. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Te is sekélyesen gondolkozol, mert csak külső tulajdonságokat említettél, ráadásul szerinted minden apróságnak óriási jelentősége van, pl. szemszín. Nagy tévedés. Lehet, hogy egy bizonyos nőtípus a srác radarján hamarabb felvillan, de ez korántsem jelenti azt, hogy akár te(vagy ettől eltérő alkatú lányok) ne kerülhetnél nyerő helyzetbe nála. Azt nem tudod(legalábbis feltételezem), hogy az eddigi barátnői milyenek voltak EMBERILEG. És itt jön el az a pont, ahol te is labdába rúghatsz, mert egy nő általában bármit elérhet pusztán azzal, ha aranyos és mosolygós. Pl. azt is, hogy a kiszemelt pasi ezúttal a külső zsánerétől totál eltérő nőre figyeljen fel...
2018. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem állok így a dolgokhoz, plusz én nem is figyeltem egy féle pasi típust.. Naná, hogy ilynekor megkérdőjelezem más ember viszonyulását, szeritnem ez a normális. (Nem mindenki működik úgy ahogy te/én.)


Ettő még simán lehet ő sekélyes, őszintén szólva nekem így jött le róla ez a kép emiatt...


De miközben felmerüt a kérdés bennem, megfeledkeztem arról, amit írtál... Igazából ezt eddig így gondoltam, az, hogy a másik sekéyles-e vagy sem, már nem az én problémám úgymond, ő dolga.

2018. szept. 20. 08:10
 6/6 A kérdező kommentje:
De köszönöm a kommented, mert a sráctól függetlenül is egyet értek veled, és az utolsó mondat is hasznos volt.
2018. szept. 20. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!