Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat ha a két félnek ellentétes a politikai nézete?

Figyelt kérdés
Elkezdtem találkozgatni egy nővel és igazából szerelem volt első látásra. Van köztünk egy kis kor különbség (ő 30 én 25) de ez egyikünket sem érdekel. Azonban ahogy megismertük egymást derült ki hogy a világpolitikáról abszolút mást gondolunk. Egyszer belementünk egy politikai vitába de aztán megbeszéltük, hogy hanyagoljuk a témát mert árthat a kapcsolatnak. Szeretném hinni hogy ez igy müködhet, mondjuk, hogy mindketten közeledünk az aranyközépút felé politikai téren. Mit gondoltok?
2017. máj. 3. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez emberfüggő. Nálam pont ez az, ami felett nem tudok elsiklani. Náci, de amúgy jó ember - nálam ilyen nincs.
2017. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Intelligens emberek között ez nem okozhat problémát.
2017. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Sztm hülyeség a politika miatt vitázni.

Ha nem eröltetitek egymásra a nézeteitnket egyaltalan nincs gond.

Meg az h vitáztok a politikán meg nem lesz nektek jobb. Csak a kapcsolatotoknak árt.

n25

2017. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az 1-es nagyon jó példa, hogy mi lehet a baj. Ha valaki megrögzött. Én pl. nem szívesen lennék olyan mellett, aki kedvére lenáciz bárkit is. Szánalmas.

Egyébként nálunk sem egyezik a politikai nézet, de eből sohasem volt gond. Mint mondtam, ha nem megrögzött nácizó, libsiző, komcsizó stb. emberről van szó, aki egyből ugrik, akkor nem lesz baj. Vagy nem ebből lesz baj. :)

2017. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát nekem nehéz lenne nem röhögni, ha valaki hisz ebben a kormányban és szerinte ezek a törvények jók. Lásd 100 milliárdos szintű lenyúlása a népnek. Szóval szerintem itt most magyarországon ez nem menne. Egy olyan országban, ahol nem ilyen extrém a helyzet ott működhet.
2017. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok megrögzött, de ismerek ilyen felfogású embereket sajnos. Akik elkezdik mesélni, hogy milyen embereket kéne irtani, kiket hogyan kéne átnevelni, kiket szolgává tenni. Nekem ehhez nincs gyomrom.
2017. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy működhet. Jó... egy kicsit hosszabb az a bizonyos "összecsiszolódási szakasz" és hát nem is mentes a khmm... ideológiai alapú feszültségektől, de... működhet!


(Sőt, férfi és nő közt még könnyebben is megy a dolog. De ezt már tényleg csak súgva mondom.)

2017. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
A jelenlegi politikai klímában lehetetlen.
2017. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos #8-nak igaza van. A Kossuth rádiót nem lehet hallgatni, mert dől belőle az ordas propaganda, a párom azt hallgatja az autóban. Ha beülök mellé , én bizony szólok, hogy zárja el. Tiltakozik, hogy ő nem buta, tud szelektálni, de én tudom, hogy nem lehet, behatol az ember agyába, ellenállhatatlanul. Odáig már eljutottunk, hogy ha egy helyiségben vagyunk, kikapcsolja. Nem beszélünk róla, de nekem meglehetős önuralmamba kerül.
2017. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!