Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagyja ott a csaját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja ott a csaját?

Figyelt kérdés
A legjobb haveromról van szó. 25 éves, 4 éve van együtt a nőjével. A kapcsolatukról nem sokat mesél, csak hogy megvannak, minden jó. Egy munkahelyen dolgozunk, van egy új kolléganőnk, aki nem tudatosan, de látszólag totálisan elcsavarta a fejét. Nagyon sokat beszél róla, rendesen áradozik, úgy, mint anno a nőjéről, mikor összejöttek, és látom, látjuk, hogy néz rá. Mikor rákérdezünk, betegesen tagad, zaklatott állapotba kerül, azt mondja, akkor sem jönne vele össze, ha egyedülálló lenne, meg sem dugná, hatalmasat tévedünk. A lánytól közben tudom, hogy az ittléte óta ostromolja, durván bókol neki, órákat irkál neki, felhívja, ajánlatokat tesz neki, persze "csak poénból". A csajszi kiöntötte nekem a szívét, bizalmi kapcsolatba kerültünk, nem mondom el a haveromnak, amiket mond, és neki sem azokat, amit a haver mond. Tetszik neki a srác, de maximálisan tiszteletben tartja, hogy foglalt, túl tudott ezen lépni, ő csak a barátságot akarja fenntartani, de a barátomnak tökre elborult az agya. Múltkor 2-3 hétig randizgatott a lány egy fiúval, haverom totál kivolt, nem beszélt senkivel, a cigiszünetekben is csak meredt maga elé üveges tekintettel. Próbáltam vele erről beszélni többször is, de ahogy írtam, csak tagad, felháborodik, közben meg mikor megemlítem, hogy amúgy szerintem összeillenek, felcsillan a szeme, és mondja, hogy ezt mondjam már el a csajszikának is, kíváncsi, mit szól rá. Valamikor direkt ő hozza fel a témát a semmiből, rendesen hergeli magát, hogy neki bizony nem kéne, de tuti csak magát győzködi... Szerintetek mi a tökért vergődik már ebben a helyzetben kb 2 hónapja, és miért nem tesz valamit? Vagy szakítson, vagy lépjen túl, már rohadt unalmas. Esküszöm nem értem, sokkal tökösebb csávó ő ennél, nem ismerek rá, de belőle meg nem tudok kihúzni semmit...
2018. szept. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Valószínüleg hezítál! Lehet nem akarja feladni a biztosat a bizonytalanért! Vagy megszokás ! Fél hogy 2 szék közül a padra esik... hadjátok békén majd feldolgozza magába aztán ha lesz elég tökös dönt majd. Ti meg mosolyogjatok szépen aztán ne húzzátok fel magatokat rajta..
2018. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, csak a haverom, és nem jó így látni, hogy 3 hétig jól van, aztán 2 hétre befordul... Illetve a csajszikának is kellemetlen már az egész, nem tud vele mit kezdeni, hiányozna neki, ha megromlana a kapcsolatuk, de nem is akarja elvenni a párjától.
2018. szept. 20. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nehéz a szakítás
2018. szept. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szegény.... jaj, de sajnálom őt... omg, szánalom
2018. szept. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ezt biza a barátod cseszte el.

Kapcsolatban nem esünk szerelmbe egy harmadikba, ezt meg kell előzni például azzal hogy nem flörtölgetunk csak úgy másokkal.

Én nem tudom mi van a mai emberekkel de nem gondolkoznak egyáltalán.

A csajt se kell felteni, ha tényleg tiszteletben tartaná akkor megszakítaná a kapcsolatot a sráccal (kerülné).

Érdekes hogy én sose keveredek ilyen szituba...

Mindegy láttam mar százszor. Nem elég hogy megcsalja majd a barátnőjét még fel is használja hogy a tiltott gyümölcs édesebb legyen. Tehát konkrétan az fokozza majd a vágyat meg az élvezetet hogy a barátnő szenved tőle. Taps taps. Újabb tartás nélküli emberek.

2018. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Ja és utána a csaj részéről lesz nagy ellenkezés "de szabi tudod hogy nem szabad..." és dugnak egy fergetegeset. Aztán asszony rájön hogy egy fereggel volt együtt összetörik vagy kidobja vagy marad és tűri még pár évig.

A csajszival meg addig tart majd a nagy szerelem míg nem jön a következő fellángolás.

Az ilyen emberek nem nem találják az igazit, hanem odadobják egy szép pofiért vagy egy vonzó testért.

U.i.: jó nagy sggarc lehetsz ha te is az erkölcstelen felé terelgeted.

2018. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem terelgetem az erkölcstelen felé, de ezek szerint a kapcsolata is egy szar. :D A lány azt mondja, biztos nem jönne vele össze, mert nem lehet benne megbízni, illetve lassan 3 hónapja hárítja a szexet is. Sajnos haverom kezdte ezt az egészet, kár szépíteni, a legeslegelejét pont végignéztük, először azt hittük, sz.ptja a friss húst, de nem... Csajszi azt mondja, ő nagyon megkedvelte, mint ember, szeret vele beszélgetni, de férfiként elvágta magát nála. Engem csak az érdekelne, hogy minek kell egy sz.r kapcsolatban maradni, nem akarok én összeboronálni senkit...
2018. szept. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!