Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan válhatnék kedvessé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válhatnék kedvessé, fontossá számára?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, megmagyarázhatatlan módon minden vonz benne, de nem értem mért érzem ezt. Akárhányszor Én vagyok a téma a beszélgetések során, mindig csak bírál, tárgyilagosan és összességében mindig azt érzem, hogy képtelen észrevenni vagy direkt figyelmen kívül hagyja, hogy nekem is vannak értékeim. Valószínűleg rájött, hogy tetszik nekem. Minden lánnyal olyan kedves az osztályban, engem meg figyelmen kívül hagy. Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni?Olyan jól esnének azok a bókok nekem is és annyira szarul esik az hogy ilyen negatívan kezel.

2018. szept. 21. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória! Amúgy meg minek foglalkozol egy ilyen bunkóval?
2018. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sz0pd le gyakrabban. Előbb-utóbb kedves leszel a szemében. :D
2018. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*Minden lánnyal olyan kedves az osztályban, engem meg figyelmen kívül hagy.


Mert a többi lány szétteszi a lábát neki, te meg nem, ezért maga vagy a szemébe a megtestesült gonosz:DD

2018. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik lány sem az a típus itt, aki csak úgy szétteszi.., na meg mindegyiknek van élettársa, de nem is azért bókol nekik mert dugni akar, hanem egyszerűen szimpátiát akar kelteni, hogy jó arcnak titulálják.
2018. szept. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!