Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom azt mondta, hogy szet vagyok feszulve, es nem vagyok laza csaj. Hogy valhatnek azza?

Figyelt kérdés

1 eve vagyunk egyutt, 19 evesek vagyunk. En nem erzem magam szetfeszulve :D Teny, hogy dolgozom, es nyelvvizsgara keszulok most nyaron, de eljarok szorakozni, szivesen veszek reszt kb mindenben. Beszedes vagyok, ha valami szamomra korabban ismeretlen baratainak mutat be, konnyen feloldodom, egyaltalan nem vagyok visszahuzodo.

Ami miatt hisztizni szoktam, mikor mindig kocsmazni megyaz egyik baratjaval, de en nem ihatok veluk, mert en vezetek.

De most meglepett, amit mondott, mert o sokkal tobbet dolgozik nalam, es tobbet idegeskedik...

Szerintetek mire gobdolt? Tudom kerdezzem meg. Megtettem, azt mondja nem tudja elmagyarazni. Szoval igy en sem tudom, hogy miben kene valtoztatnom, hogy legyek lazabb?

Koszonom a valaszokat! :)


2016. júl. 13. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt válaszoltam volna hogy: "miattad vagyok szétfeszülve". Főleg ha te furikázod a kocsmázásokra, mert ugye a két lába nem vinné haza.
2016. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, légy önmagad, ha neki nem vagy jó akkor keressen mást.
2016. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!