Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randim lesz, mit nézzünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randim lesz, mit nézzünk meg a moziban a lánnyal? 15F

Figyelt kérdés
Életem első randija! :D Pénteken megyünk, megnéznénk valamit. Mit javasoltok? :)
2010. jún. 22. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez régimódi... én bnőnek azt mondtam h találkozzunk a buszállomáson azt elmegyünk sétálni...xD de bejött...XD
2010. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Grat nektek! Engem egy horror hozott össze a barátnőmmel :P De nektek kell döntenetek ;)
2010. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt nézzétek meg amit a csaj szeretne és tuti sikered lesz.
2010. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anal hunter 4 -et tudom ajánlani. Imaxba vetítik 3d-ben is.
2010. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
VÁMPÍÍRTANYAAAAAAAAA
2010. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagy azt amit a csja szeretne vagy a rémálom az elm utcában tudom ajánlani:)az olyan ijesztő és biztos hozzád fog bújni ha megijed;)
2010. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 2., vagy 3. randinak választanám inkább a mozi témát. Mozi közben nem tudtok beszélgetni,..vagy nem a filmről szól a dolog, vagy ha igen, az még gázabb:S

Szerintem érdemesebb az első randin inkább egy teázóba menni...kiválasztani egy csöndes sarkot, ahol tényleg egymásra tudtok figyelni és meg tudjátok jobban ismerni egymást. Utána el tudjátok majd dönteni, hogy milyen filmet válasszatok. Ha azt mondja, hogy semmilyet, akkor a kérdés meg van oldva :D ;)

2010. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előző hozzászóló véleményét. Első randi mozizás? Neeee. Légy kreatív apafej:)
2010. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van.

Első randin nem jo a mozi.

2010. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első randinak a mozi pancserség! Olyan,mintha nem is randi lenne. Szedd össze magad és találj ki valami olyat,ahol beszélgetni is lehet.
2010. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!