Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinetek mit nézzünk meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetek mit nézzünk meg a moziban?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz egy fiúval randim, azt beszéltük, h moziba megyünk. A gond csak annyi, h nem igazán tudjuk mit nézzünk meg, azt mondtam neki, h majd keresek valamit. Néztem a neten pár filmet, de a röviden leírt tartalma egyiknek sem tetszett. Mondjuk attól, h a tartalma nem tetszik, még akármelyik lehet jó film...Na mind1 szóval szerintetek mit nézzünk meg? Én 15 éves lány vagyok, a fiú is 15 éves. Kérlek adjatok tippeket!
2010. okt. 12. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Resident Evil 3d-ben.
2010. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gépházat.
2010. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fiú és lány a moziban:

Fiú: Megcsókolhatlak?

Lány: Engem? Hisz épp most szoptalak le!

Fiú: Engem?!

2010. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyszerűen ez van itt a gyakori kérdéseken: normális választ senki sem tud írni...azért még várok, hát ha valaki tud értelmeset írni. kérlek titeket, segítsetek!
2010. okt. 12. 19:38
 5/11 A kérdező kommentje:
amúgy a harmadik tök vicces...:D, azért azt megnézem, h kiül mellettem :P.
2010. okt. 12. 19:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj ne ha még a legelején tartotok akkor ne menjetek moziba! Jobb az ha elmentek valahova sétálni és megismerni egymást.
2010. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyjából már ismerjük egymást (szeptembertől), ő találta ki a mozit, én meg mondtam, h igen. Lány létemre mondjam azt, h nem inkább menjük ide vagy oda? Elég határozott ez a fiú...Nem lenne ez kicsit furcsa?
2010. okt. 12. 20:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha még játszák,akkor a Hétmérföldes szerelem az szerintem jó kis film.
2010. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van még hely, akkor az Eat, pray, love-t ajánlom. Nagyon jó film, én olvastam könyvben, alig várom, hogy megnézzem moziba!!!
2010. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A srácnak szerintem tetszene az Eredet, és elvileg te választhatsz filmet, ne romantikusra vidd, mert a haja kihullik .. plusz az Eredet több, mint két órás ;) Addig csak összeszedi magát, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz! Ha pedig nem, legrosszabb esetben is láttatok egy jó filmet! :))))
2010. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!