Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatalabb felnőtt lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb felnőtt lányoknak (18-20) számítanak az olyanok, hogy milyen telefonja, ruhái vannak egy srácnak?

Figyelt kérdés

Megnézik, hogy mi mennyire márkás és drága vagy ez nem számít egyáltalán. Tegyük fel ha iPhoneja van a fiúnak és nem Ulefoneja akkor már másképp néz rá?

Ezeket a külsőségeket csak a pasik fújják fel, hogy minden a legmárkásabb kell legyen vagy valóban ez már szinte követelmény?



2018. szept. 25. 11:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Azert iphone-t mar lehet venni potom penzert is, attol fugg mit tekintünk “iphone”-nak meg “márkásnak” ugyanis ruhákban is más kategória az adidas meg mondjuk egy armani.
2018. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
2%
Nem. Az is számít, hogy milyen kocsija van. A nagy részük Aranyásó. Semmi nem számít, csak a külsőségek és a lóvé.
2018. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%

Persze,ki nem nézi meg?Neked kellene egy csöves lány?Amúgy nem kell mindenből a "legmárkásabb", de ne is a Tescoban 3ezer forintos,gombos kis alcatelje legyen, és ne turkálós vászon subában járjon. Nekem is Huaweii Mate 10-em van, bőven elég ha iyesmi telefonja van. Meg ne kínais ciki cuccokba járjon, egy F&F vagy egy Bon prixes ízléses öltözék is megteszi.


De az is elárul valamit ha az igényességre és ízléses megjelenésre aranyásásként tekint. Akkor keressen retkes cigánylányokat.Amit nyújtassz azt várd vissza is.

2018. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak mi férfiak fújjuk ezt ennyire fel, mivel nálunk az önbizalom abból jön, hogyha elérünk valamit az életben.
2018. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Persze az éretlen tini p***** nak biztos számít, akinek már megvan a magához való józan paraszti esze, meg intelligenciája, annak ez sokadrangú.
2018. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem a legújabb Xs iPhone-ra gondoltam, ruhákban sem az Armanira és órában sem egy Tag Heuerre mondjuk. Az ilyen túlságosan gazdag srácokat, akik Porschéval járnak tegyük félre mert nyilván őket körberajongják az aranyásók.

Inkább a kicsit szegényebb pasik, akiknek nem jut csak a plázás ruhákra Zara, Bershka és olcsóbb órák.

Magam is hajlamos vagyok arra, hogy ha nincs meg az általam áhított több százezres óra, Tommy Hilfiger bőrdzseki akkor azonnal rondának érzem magam és máris elmegy a bátorságom, míg ha ezek a tárgyak rajtam lennének máris nagyobb lenne az önbizalmam. Akkor ezt csak magamnak képzelem be, és ennyire azért nem számít?

2018. szept. 25. 11:53
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak ilyen telefonja van, mikor megláttam, egyből felcsillant a szemem, hogy milyen jó parti *-*

[link]


A ruhák márkája meg soha nem érdekelt, legyen jó anyagú, jó szabású, a lehetőségekhez képest tartós, és kész. Lidlben szoktunk újabban ruhát venni, nem épp olasz divatház :DD

2018. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

#6

"Inkább a kicsit szegényebb pasik, akiknek nem jut csak a plázás ruhákra Zara, Bershka"

Na jó. Lehet én vagyok eltájolva, de szerintem a két említett bolt sok minden, csak nem olcsó.... :D

2018. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szerintem a fiatalabb korosztály (huszonévesek) 90%-a ilyen helyekről vásárol. Az említett Armanihoz képest olcsóbb sokkal.
2018. szept. 25. 12:20
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy csajt se az érdekli milyen márka az ami rajtad van. Ha van mire felvenni, ertsd jol, jolall rajtad akkor nyert ügy.
2018. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!