Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudtok olyan FELNŐTT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok olyan FELNŐTT emberről, aki engedélyt kért a barátnője szüleitől hogy járhasson vele?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy ha szeretne a barátom akkor engedélyt kért volna a szüleimtől. Persze ezt nem hiszem el, de érdekel hogy létezik e ilyen ember ma?!

19L


2018. szept. 16. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerosom ferje, mielott megkerte a csaj kezet, elkerte az apjatol, de jarashoz nem kert engedelyt...
2018. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem.

(De lénykérés előtt nálunk is szokás még az apjától kérni a lány kezét.)

2018. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kik mondták, a szüleid?

És mire kért volna engedélyt? Hogy randizzon veled?

Szerintem ez manapság legföljebb szigorú roma családokban létezhet.

2018. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, talán a szüleid tulajdona vagy? Ők döntik el kivel lehetsz? Akkor? Van még kérdés?
2018. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 peca1000 ***** válasza:

Akkor van értelme a dolognak, ha nagyok a vagyoni, és egzisztenciális különbségek.


Én is megkérdeztem a párom szüleit, mert ők jóval gazdagabbak, tanultabbak, jobb munkahellyel rendelkeztek mint én és a családom, hogy ez zavarja e őket?


Őket nem zavarta, az volt a lényeg, hogy végre boldog a lányuk.


De ha zavarta volna őket, szakítottam volna a párommal, nem akartam volna se nekik, se magamnak kellemetlenségeket.


Egyéb esetben soha nem kértem engedélyt.

2018. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A randevúra nem kért engedélyt a férjem, de mikor tőlem megkérte a kezemet, és igent mondtam, akkor a szüleimtől is pár napon belül megkért.

Vannak olyan vallásos családok, ahol a lányok szüzen mennek férjhez, és mikor még tanulnak, de még otthon laknak, (gimi vége, vagy egyetem) akkor tudok olyat ilyen közegben, hogy a fiú szólt az apának, hogy udvarolni szeretne a lányának, engedi-e. És engedte. Legalább két ilyen történetet hallottam, és mindkét család mélyen vallásos (keresztény), ezek a lányok egyházi suliba is jártak. Szóval van llyen, de kirívó, és nem hiszem, - hacsak nem jössz ilyen közegből - hogy igaz, amit mondtak neked, hogy ennek hiányában ne szeretne a párod.

2018. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!