Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tippeket tudtok adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippeket tudtok adni az első randinkra? 17F

Figyelt kérdés
Azt beszéltük meg, hogy moziba megyünk. Milyen tippeket tudtok adni nekem? Mikre figyeljek oda feltétlenűl? Mire vigyázzak?
2010. jún. 23. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Első randin inkább még beszélgetni kéne, mint filmet nézni... Mondjuk, ha utána beültök valahova, akkor jó. Arra figyelj oda, hogy ne az első randin kérd meg a kezét, mert lehet, hogy az megijeszti. Egyébként meg semmit nem lehet elrontani.
2010. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

7:43


Igen, én is pont ezen gondolkodtam! És megnéztem, miket lehet megnézni, hááát, nincs semmi jó film! És mindenki azt mondja, a mozi randi elsőre sz.r! Asszem arra hivatkozva, hogy nincs semmi jó film éppen, valami más programot kéne kitalálni! Olyasmit, amin ismerkedünk!

2010. jún. 23. 07:48
 3/5 anonim ***** válasza:

menjetek sétálni vagy üljetek be valamilyen kávézóba és beszélgessetek.

sztem a séta jó ötlet, ma nem fog esni

2010. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van.Nem szabad mozival kezdeni,nem udsz dumálni,és ha a film is szar mindennek lőttek.

Szerintem az a legjobb,ha valami dolgot kitalálsz magadnak amit el kellene intézni.Például venned kell egy cipőt a plázában.De ha van olyan rendes és segít neked,akkor meghívod valami nagyon jó kajára.(meki:))

Több legyet ütsz egy csapásra,van dolgotok tehát nincs unalom,közben mégis végig nyomhatod a dumát.Érzi hogy máris fontos a véleménye neked,ez is jó pont.Végül teljesen megérdemelten hívod meg kajára,ezért sem érzi magát kellemetlenül.

Sok sikert!

2010. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát...szerintem első randinak, ideállis helyszín egy állatkert!

Ne röhögjetek!!! Komolyan gondoltam, nekem bejönne:)

Lehet beszélgetni, s ha netán jön az a fél pillanat kinos send, akkor gyorsan át lehet válltani... "Jé, az a teve de cuki..." vagy "te szereted e ezt az állatot" vagy bármi...

:)

remélem jó öttletnek találod te is:)

Üdv. R.

L/22

2010. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!