Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezd ez az oldal egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd ez az oldal egyre inkább egy incel fórumra hasonlítani, ahol a sikertelen férfiak gyűlölködnek és folyamatosan szidják a nőket? Nőktől miért nem látni ilyet? A férfiak primitívebbek lennének?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 20:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

"magányos férfiak feltesznek teljesen semleges kérdést, mire a turbófeminista hisztérikák kórusban nekiállnak szűz nyomi lúzerezni, incelezni, és ettől baromi jól érzik magukat"


Hol vannak ezek a kérdések ahol férfiak tanácsot kérnek normális módon, és a nők szándékosan alázzák őket?


Szerinted az teljesen normális, hogy, megkérdezik itt, hogy mennyibe kerül egy barátnő tartása, mint valami állatnak? Szerinted az normális, hogy azt ajánlgatjátok itt egymásnak, hogy használják ki a 14 éves naiv, tapasztalatlan lányokat a férfiak, és dugják őket, amíg lehet? Szerinted az normális, hogy azt javasoljátok, hogy keressenek a férfiak önértékelési gondokkal küzdő lányokat, akiket addig használnak, amíg nem jön egy jobb, szebb? Szerinted az normális, hogy ha egy bántalmazott nő feltesz egy kérést, akkor azt írjátok, megérdemli? Szerinted az normális, hogy olyasmiket írtok, hogy a nőknek lámpavason a helye? Normális, hogy leírjátok, hogy a nőkben az egyetlen értékelhető a fiatalságuk és a szépségük, vékonyságuk, majd panaszkodtok, hogy miért nem gondolkodóbbak a nők? Hogy azt írjátok pozitívumnak, hogy a nő alázatos, kiszolgál titeket? Normális hogy az ide író férfiak jó része azon panaszkodik állandóan, hogy ők kövérek, rondák, szociálisan fejletlenek, de azért nekik a gyönyörű, kedves, barátságos, csinos lány kellene? És ezen megy itt a lázadozás, hogy mi az, hogy nekik nem jár alanyi jogon ilyen lány.


Ha próbálja leírni valaki, hogy hogyan lehetne fejleszteni magát a kérdés feltevőjének, ötleteket ad, hogyan legyen bátrabb, hogyan érezze jobban magát, legyen magabiztosabb, te és még jó páran megjelentek, és mást sem tudtok írni, mint hogy ha nem vagy extra jóképű és gazdag, akkor esélyed sincs. Ti egymást húzzátok le, mert abban lelitek örömötöket, hogy ha már ti is sikertelenek vagytok, akkor mások is legyenek azok.

2018. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12%

"Hol vannak ezek a kérdések ahol férfiak tanácsot kérnek normális módon, és a nők szándékosan alázzák őket?"


Ha szeretnéd, kigyűjthetek neked párat. Szó nem volt benne nőgyűlöletről, vagy bármi ilyesmiről, ennek ellenére a válaszadó nőknek sikerült a kollektív fröcsögés szintjére zülleszteni a kérdést. A vicces az, hogy jópár kérdést mégcsak nem is férfi írt ki, hanem nő...


Hogy a mai párkapcsolati piacon mi a normális, és mi nem, erre nehéz korrekt választ adni. Ha engem kérdezel, az egész ki van facsarodva, és semmi nem normális benne. Konkrétan az számít manapság furának, ha egy pasas filmezni hívja fel a barátnőjét, nem megkúrálni (ezt a kérdést is meg tudom mutatni, ha érdekel, a lány ott álmélkodik a fejlécében).

De akkor megválaszolom a kérdéseidet sorban.

- Kövezz meg nyugodtan, de nekem abszolute nem mindegy, mennyibe kerül egy barátnő. A párkapcsolatokat elsősorban racionális és pénzügyi szempontból ítélem meg, sikeresek-e vagy sem. Az érzelmek megzavarják a gondolkodást.

- Ilyen kérdést nem olvastam még, hogy 14 éves kislányok megrontását propagálnák a férfiak...biztos van, de most aberráltakkal mit lehet kezdeni? Olyan is van, aki 60 éves öregasszonyokat kupakolna...

- Ha egy férfinak önértékelési gondja van, miért ne kereshetne ugyanilyen lányt? Nem ti mondjátok mindig, hogy suba subához?

- Bántalmazott nős kérdést se sűrűn látok, de nőverésről speciel volt kérdés kiírva elég sok, és a bő 90% elítélte a dolgot.

- Ilyesmit se olvastam senkitől, hogy lámpavasra kéne húzni a nőket. Ez inkább a politika-rovatban népszerű, ott viszont teljesen jogos a felvetés.

- Nagyon kevés nővel találkoztam, akivel tényleg lehetett értelmes szót váltani, egy döntő hányadnak a testén kívül valóban nincs más értéke.

- Senki nem akar rabszolgát faragni a nőből, az viszont abszurdum, hogy ő maga semmit nem ad a párkapcsolatba, csak elvár.

- Ez meg nettó szalmabáb, hogy átlag alatti férfinak átlag feletti lány kellene. Még a saját "kasztja" se áll vele szóba, szerinted ezek után majd a szépségkirálynőkre fog hajtani?


Az a része pedig sajnos teljesen igaz, hogyha valaki nem emelkedik ki az átlagból, akkor nem veszik észre a nők. Egyszerűen mert férfiból jóval több van, mint nőből. Lehet ezen megsértődni, de értelme nem sok van.

2018. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

#11 Hatalmas pacsiiiii! :-))


Én is felfigyeltem már erre a jelenségre... csak remélni merem, hogy a szóban forgó egyedek valójában nincsenek is sokan, hanem ugyanaz a 3-4 ember írogatja ezeket a degenerált kérdéseket/válaszokat.

Az a legrosszabb, hogy egymásnak tesznek rosszat. Az a fiú, aki egymás után 5-ször megkapja itt válaszban, hogy "ha nem vagy gazdag és jóképű, semmi esélyed a nőknél", garantáltan nem mer majd senkinél se kezdeményezni... és így múlik el a világ dicsősége.

2018. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10%
Azt mondod, mintha ez olyan rossz dolog lenne. SZVSZ sokkal jobban jár, ha nem keres kapcsolatot, én mindig azt tanácsolom nekik, hogy hagyják az egészet a fenébe, nem ér az egész fabatkát se, úgyhogy még szívességet is teszek nektek. Nincs mit.
2018. szept. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

Ez az ő játszóterük. Mivel az életben képtelen normálisan kommunikálni, viselkedni egy nővel itt, élik ki magukat, az anonimitás mögül hisztizhetnek és követelőzhetnek.

Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy nőktől nem látni ilyet itt, mert férfi gyűlölő hozzászólás is akad bőven.

De ha már itt tartunk a "A férfiak primitívebbek lennének?" kérdésedet nem tartod provokatívnak és uszítónak??

2018. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem primitívebbek a férfiak, az ide írkáló fiúcskák a primitívek. Nulla önismeret (nyilván ezért hiszik magukat olyan rendesnek, miközben az írásokun is látszik, mennyire rohadnak belülről), a frusztráció kivetítése a másik nemre, felelősséghárítás mesterfokon, aztán csodálkoznak, hogy nem kellenek a kutyának se :D De persze persze ez azért van mert nem 2 méter magasak, nincs aranyból a farkuk, mint az alfáknak és még BMWjük sincs. Ha ez őket megnyugtatja..
2018. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15-ös válaszoló! Igazad van, rosszul fogalmaztam. Azokra a férfiakra gondoltam, akikről a kérdés született, nem általánosságban a férfiakra. Elnézést, ha félreérthető voltam.
2018. szept. 26. 11:08
 18/18 anonim ***** válasza:
22%

#16 a ti döntéseitekért senki más nem felelős, csak ti. Amíg ti vagyok monopolhelyzetben párkapcsolat terén, és vissza is éltek ezzel, addig a balhét is ti viszitek el.

A felnőtté válás, kérlekszépen, ott kezdődik, hogy az ember vállalja a felelősséget a döntése eredményeiért. Ez a világon mindenhol így működik. Lehet rikácsolni, kummogni emiatt, csak értelme nincs.

2018. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!