Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem működnek az ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működnek az ingyenes társkeresők?

Figyelt kérdés
Számos fizetős társkeresőn volt sikerem, sokszor maguktól jelentkeztek a csajok (és nem is rosszak...), úgyhogy semmi okom a panaszra ilyen téren, de gondoltam minek fizessek vip tagságért, amikor vannak ingyenes oldalak is (randik, randihely, első találkozás, szívküldi). Viszont ezeken az oldalakon valami rettenetes a felhozatal, agg mamikák, elhízott szárazföldi bálnák, és ha netán egy-egy jobb nő felbukkan, azok sem írnak, de még csak nem is válaszolnak. Vajon miért van ez, miért nem használják azok is az ingyenes oldalakat, aki a fizetősökön megtaláltak, vagy akiket én találtam meg ott? Nem látom ebben a logikát. Vagy mégis van benne?

2018. szept. 26. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert az ingyenes oldalak szart sem érnek. Sokan azért választják a fizetőst, mert talán kevesebb gyökérbe futnak bele.
2018. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ingyenesre boldog-boldogtalan beregisztrál csak kíváncsiságból, szórakozásból. A fizetősökön pedig azért már tényleg párt keres az illető, ha már befizetett.
2018. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki fizet is erte, az kicsit komolyabban keres part.
2018. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bétó apó ***** válasza:
87%
Ezen a kérdésen már én is gondolkodtam, és elképzelhető, hogy a vip előfizetést már egyfajta szűrőnek tekintik a nők. Vagyis hogy szerintük talán valamivel komolyabban akarhat társat keresni az, aki 3-5000 Ft-ot áldoz erre havonta. Nem biztos hogy így van, de gyanítom. Amúgy meg az ingyenes oldalakon boldog-boldogtalan regisztrálhat és levelezgethet, és a jobb nők nem akarják, hogy minden "b-rom" (pardon) megtalálja őket ott, vagyis inkább a fizetősökre mennek. Ott is lesz b-rom, de talán kevesebb...
2018. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért, nem működnek?


Ahogy minden más ismerkedős helyen legyen az élő vagy online, nem talál párra mindenki, de nyilván vannak akik meg igen, szerencse kérdése is.

2018. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fizetős oldalak tele vannak surmó csávókkal, akik terméknek tekintik a nőket. Örülök annak, hogy a fizetősekre tömörülnek ezek, az ingyeneseken normális a hangulat
2018. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es: a normális nőket biztos nem motiválja az, ha egy férfinak vip/gold tagsága van fél évig vagy több ideig. Nem hiszem, ha ezek a férfiak komolyabb, ragaszkodóbb nőt találnak, attól nem nézik továbbra is a nőket azon a társkeresőn. A vip tagságú érett férfiaknál tapasztaltam a legnagyobb surmó viselkedéseket, de ugyanúgy a többi fizetősnél
2018. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt most a reklám helye?Nem tudom nekem volt pár randin az ingyeneseken és a randihelyről is...bár inkább ne lett volna totál ilyen semmilyen unszi csajok voltak ...még barátként sem lettek volna jók..Nem lehetett velük beszélgetni.

Milyen a fizetős?

2018. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem működnek? Én ingyenesen találtam párt, bár az oldal angol nyelve eleve egy szűrő volt, a regisztrációnál elvérzik, aki ellógta az angolórát. :)
2018. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A fizetős társkeresők se működnek, Kérdező, ugyanazon okból kifolyólag: ötvenszer annyi férfi van rajtuk, a női profilok jórésze pedig kamureg, üzemeltetői bot, vagy csak simán troll.
2018. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!