Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyek azok az ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok az ingyenes társkeresők ahol komoly kapcsolatot keresők vannak leginkább? Főleg azok a fajták érdekelnének ahol be lehet jelölni, hogy az illető kapcsolatban van, de ki akar belőle lépni.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
úgy akarsz új kapcsolatot, hogy büszkén hirdeted közben, hogy kapcsolatban vagy de ki akarsz lépni belőle? miért nem zárod le az előzőt és utána keresel valami újat? le merném fogadni, hogy nő vagy és méghozzá a rohadtabb fajtából...
2011. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Látom ítélkezel mielőtt kérdeznél.

Sajnos nagyon roszul jöttek össze a dolgok. Szüleim nem foglalkoznak velem, (kitúrtak) nem tudok sehova sem menni. Közmunkán vagyok. Nincs albira se pénzem meg semmire, a kajámat ki tudom fizetni (nem eszem sokat).

Amúgy nagyon sokan vannak akik így mentek fel társkeresőre, mert nem tudtak volna elválni, mert egyik sem tudta kifizetni a másikat. Nálunk is ez a helyzet.

Szeretethiányom van, párom nem ér hozám már hónapok óta, pedig nem 60 éves csak 20.

Amúgy 22 éves lány vagyok, nem vagyok csúnya sem.


Először kérdezzetek aztán ítélkezzetek! Szívesen válaszolok!

2011. ápr. 9. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:

olyat sehol sem találsz ahova jelezheted h olyan kapcsolatban vagy amiből kiszeretnél lépni:D

miért is lenne a társkereső oldalon olyan opció hogy kapcsolatban??kicsit ironikus nem?

na de komolyra fordítva,

love.hu szerintem

2011. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
randihely.hu-n beállíthatod, hogy "kapcsolatban vagy", ill. azt is, hogy házas - független, de azt nem, hogy ki akarsz lépni belőle...
2011. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nah, a "házas-független" az egy kifejezés
2011. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Így olvasva nem egyszerű az életed... Amúgy a barátaidra nem számíthatsz? Mert először lehet, hogy inkább az ő segítségükre lenne szükséged. Esetleg menj olyan helyre ahol ismerkedhetsz...

És a barátoddal sem tudod már megbeszélni a dolgot, hogy ez így nem működik, vagy már nem is akarod megmenteni a kapcsolatotok?

A szeretethiányt meg átérzem, bitang rossz érzés. Most én is így érzek és hiányzik valaki... Ha gondolod írj privátot és beszélhetünk: mayon@freemal.hu

Kitartás!!

2011. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Utolsó vagyok...

A végéről az kimaradt, hogy fiú vagyok és 24.

2011. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

komoly kapcsolatot keresek ,de még kapcsolatban vaok.

jól hangzik mi? ezt normális pasi nemfogja megemészteni. női logika

2011. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog, mindenesetre az lenne a legtisztább, ha otthagynád a mostani barátodat. Jobb az ilyeneken minél előbb túlesni. Ne haragudj, de nem tudok olyan oldalt, amilyet keresel, mindenesetre ha lenne kedved kötetlenül beszélgetni, akkor írj egy privit. Én is sokmindenen keresztülmentem már... :\
2011. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fáraó20 válasza:

www.yourdate.hu ;)


Itt megadhatod hogy kapcsolatban vagy, és bemutatkozáshoz is beírhatsz mindent. Ez egy igazán jó társkereső, én ajánlom neked :)

2011. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!