Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy nő depressziós, akkor rögtön ugrik 10 férfi felvidítani, de ha egy férfi az, akkor már nem is férfi?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 19:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Mit értesz depresszió alatt? Alkalmi szomorúságot vagy tényleges klinikai depressziót? Mert az utóbbi nem vonzó senki számára. Nagyon meglátszik az emberen, mert állandóan levert, kb soha nem mosolyog, alig van ereje.
2018. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Ismét egy értelmes kérdés...


Amikor az én volt barátom volt maga alatt, akkor mindennel próbálkoztam, csak hogy jobb legyen neki. Erre az volt a válasz, hogy szakított.

2018. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Sosem ugrott egy pasi sem, hogy felvidítson. Milyen kérdés ez már?
2018. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Nos, a kérdésed első fele könnyen megválaszolható. Nemes egyszerűséggel azért van, mert sok az olyan szánalmas alak aki ilyen esetekben egyből próbálja kihasználni a helyzetet és úgy gondolja, hogyha kedveskedik egy maga alatt lévő lánynak akkor cserébe szexhez fog jutni. Nyilván vannak olyanok akik segítő szándékkal közelednek és nincsenek ilyen terveik, de a legtöbb esetben szerintem a céljuk az ilyeneknek a helyzet kihasználása és a könnyű szex reménye.


Alapvetően a kérdésed második fele egy nagy hülyeség. Mégis tapasztaltam már embereknél olyan fokú sötétséget akik valóban így gondolták. Egyaránt láttam ilyet férfiaktól és egyaránt láttam ilyet nőktől. Némely nő esetében aki így gondolkozik még betudható annak, hogy nagyon torz képe van a férfiakról és úgy gondolkozik, hogy a legtöbb férfi nem egy érző lélek, viszont férfiak esetében nem igazán tudom, hogy minek tudható be, hiszen ő maga is férfi és biztos, hogy mindenki volt már maga alatt és mindenkinek volt nehéz időszaka.

2018. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Sokéves klinikai major depresszióval vagyok diagnosztizálva, érdekes, hogy nem ugrott senki segíteni.

22N

2018. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Számomra nem kevésbé férfi. Attól sem kevésbé férfi valaki, ha bármi más betegsége van. Más kérdés, hogy szerettem már depressziós férfit kétszer is, és mindkettő hűtlennek bizonyult, mert az állapotára hivatkozva annyira kereste a dugási impulzusokat mindenfelé.
2018. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én inkább az elutasításoktól vagyok depressziós. Ha végre valaki elfogadna, eszembe nem jutna valaha is megcsalni... De mindegy, amikor boldog voltam se jött össze, hát így meg már reménytelen.
2018. szept. 26. 19:34
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Először magadat kell rendbe tenni,azért nem megy semmi mert negatívan álltok mindenhez áh úgy se sikerül,nekem ez nem megy stb. Nem is fog. Hozzáállás,akarat.
2018. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem emlékszem, hogy bárki is ugrott volna, még az is cserbenhagyott akinek én segítettem.
2018. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Amikor pozitívan álltam hozzá, nem sikerültek a dolgok. Mert én mindig rohadt jó vagyok barátnak... Mindig ezt kapom meg, már nincs semmi önbizalmam. Ha még csak az elutasítás jön, nem bírok pozitív maradni.
2018. szept. 26. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!