Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látásból ismerem, néha pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látásból ismerem, néha pár szót szoktunk váltani. Ma megkérdezte hogy talán haza akarom vinni munka után, ezt lehet venni "utalásnak"?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy most haverkodni akar vagy annál többet.

Kedves, szolid lány amúgy, néha szoktunk pár szót váltani, általában ő az aki kezdeményezi ezeket a rövid beszélgetéseket. Szoktam látni hogy alkalmanként egy fiú jön érte munka után, nem tudom hogy haverja vagy barátja lehet.

Egy helyen lakunk de sajnos nem tudok róla semmit.


2018. szept. 26. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem utalás te szerencsétlen hanem FELKÉRÉS. Növessz f@$zt és csajozz be!
2018. szept. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sakkozna veled az otthonodban. Vagy bhaszna.
2018. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lefordítom neked érthetőre:

Nincs kedved ma megdugni engem?

2018. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!