Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom kimegy Angliába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kimegy Angliába tanulni, de nem akar magával vinni, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Ő 24. Fél évre megy ki tanulni Erasmusszal. Én már dolgozom 1 éve. De ennek ellenére felajánlottam neki, hogy vele tartok. Ő viszont szeretne egyedül kimenni, mert szerinte egyedül kell helyt állnia. Úgy érzem ennek hallatán teljesen összetörtem, úgy érzem nincs szüksége rám.

2013. dec. 4. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnál kimenni?


Amúgy én nem egészen értem, mi ebben a nagy probléma. Munkatársamék évekig csinálták ezt, és most boldog házasok.

2013. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Élni akar, bulizni, világot látni, új embereket megismerni.

Igen, ebbe a fél évbe nem férsz bele, de majd ha hazajön jó leszel neki.


Ne hagyd, hogy átverjen már:D

2013. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát kimennék vele, aztán majd keresnék valami munkát.
2013. dec. 4. 21:05
 4/15 anonim ***** válasza:
ki akarja magát próbálni ,hagyd..........
2013. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ottmarad kint ha bejön az élet
2013. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Az azért érdekelne, hogy te miből tartanád el magad odakint? Mert oké, hogy ő kap ösztöndíjat, de az elég lenne kettőtöknek?


Egyébként valószínűleg úgy áll hozzá, hogy másik országban nem élnek az itthoni szabályok, miszerint ami ott történik, ott is marad. Gondolom én is, hogy bulizni akar a tanulás mellett. Aztán hazajön majd hozzád, mintha mi sem történt volna. Hát nem tudom... én biztos hogy nem maradnék vele így.

2013. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha kijön és bejön neki az élet akkor szerintem itt is marad. A pasiknak ez itt egy paradicsom :) a csajok könnyen kaphatók mindenre és nagyon lazán veszik a dolgokat. Könnyű ismerkedni és tapadnak rendesen a kiszemeltjükre. Nem akarom elvenni a kedved de itt olyan nagy a kísértés,hogy ezt csak egy nagyon erős szerelem éli túl. Én itt élek már egy ideje de amikor kijöttem csak néztem nagy szemekkel,hogy mi folyik itt!? Azt hittem laza vagyok és nincs olyan amin kiakadnék de pár dolog még nálam is kiverte a biztosítékot.
2013. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
46%
egy férfinak el kell tudni tartani magát. ez olyan mint egy próba amit egyedül kell végigcsinálnia. nem támaszkodhat csak rád
2013. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Haggyuk már! Ha téged szeretne kivinne téged. De szerintem egy félév szünetre vágyik, biztos valami sok volt neki. Valami újra vágyik...
2013. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szexet akar
2013. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!