Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "van sapka - nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "van sapka - nincs sapka" dolgokat tudtok, amik miatt leszólják valamelyik nemet?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok, mint például:


Ha egy nő sokat keres, akkor túl karrierista, elvesztek a nemi szerepek.

Ha egy nő keveset keres vagy nem dolgozik, akkor ingyenélő, lusta, lehúzós.


vagy


Ha egy férfi magabiztos, rámozdul a nőre, akkor nyomulós.

Ha egy férfi nem mozdul rá eléggé a nőre, akkor mulya, nyomi.


Hasonlókra lennék kíváncsi, ki miket tapasztalt? Mindkét nem tapasztalatai érdekelnének, senkinek se habostorta az élet. :D

Mik azok a dolgok, amikben soha nem lehet megfelelni?


2018. szept. 28. 11:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(Félreértések elkerülése érdekében: Én a példák közül egyetlen sort se gondolok komolyan, csak hallottam már mindkettőből mindkét verziót, és viccesnek tartom, hogy soha semmi nem jó. A kérdéssel nem akarok bántani senkit!)
2018. szept. 28. 11:20
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Lehetelenseg megfeleni épp ezért nem is törekszem rá.Szóval akinem nem felek meg az bek@phatja......
2018. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnak egyik munkahelyén mondták, hogy először azt hitték meleg, mert hogy olyan kedves és türelmes a nőkhöz és mindig normálisan öltözik. Iroda volt. Nők mondták. Tehát normálisan viselkedik, nem gyökér macsóként, akkor gyanús. :O


Másik kapcsolatomban: részmunkaidős munkám volt, mellette én csináltam az házimunkát, kaját, mivel akkori barátom többet dolgozott. Mondta keressek normális munkahelyet, neki nem fontos az étel stb. Oké meglett. Este értem haza, nem volt már időm házimunkázni (amúgy rendet tartott maga körül, de...). Erre benyögi, ettől félt, hogy ha normális munkahelyem lesz, akkor csúnyán fog kinézni a lakás.

2018. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Nő vagyok, lássuk:

egész életemben azt hallgattam otthon, hogy tanuljak, ne menjek férjhez, ne pasizzak, ráérek azzal, csak építsem fel szépen az életemet. Két diploma után most már a jó munkahelyemen vagyok, de otthonról hallgatom, hogy a pénz az semmi, a jó munka az semmi egy gyerekhez képest, önző vagyok, amiért nekem nincs gyerekem.


Ez szerintem sok nőt érinti egyébként. Ha a karrierre koncentrál, akkor az a baj, ha szülni megy, akkor meg jön a "szülni bárki tud, nem tettél le semmit az asztalra" stb. szöveg.


Smink pl. hasonló dolog: ha nem sminkelsz, igénytelen vagy, a többi nő bezzeg ad magára, ápolt, ha rendesen kisminkeled magad, akkor meg vakolat van rajtad, meg jön a "egy zsepivel letörlöm a szépségedet" szöveg.


Sokszor a középút sem járható egyébként, mert pl. a gyerekkérdésben, vannak akik nem akarak gyereket soha, és a társadalom rájuk telepszik és próbál bűntudatot kelteni bennük.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2018. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha a nő válogat a párkeresésben- milyen nagyigényű, felszínes, nem lehet neki megfelelni. Ha a nő nem válogat a társkeresésben- mekkora ribi, nézte volna meg, kivel áll össze, satöbbi.


Azzal már én is találkoztam, hogy ha rendesen összerakom magam, sminkelek, csinosan felöltözöm, akkor felszínes pitsa vagyok, aki kívül szép, belül üres, de ha nem történik ilyen, akkor meg trehány igénytelen trampli vagyok.


Ha akarok szexelni- nimfomán domina

Ha nem akarok szexelni - prűd fapina.

Ugyanez a helyzet ha az első radnin vs a sokadik randin fekszem le valakivel.


A munkahelyemen is egyébként megy valami furi kettősség, hogy támogatjuk a családalapítást, menj el szülni csak nyugodtan, de azért az estéidet, hétvégéidet is áldozd fel a munka kedvéért, mert azért mégis, karrier meg minden. És a végén csúnyán néznek, ha bejelented, hogy babát vársz, mert akkor meg plusz ember, helyettesítés, mittudoménmi.


Röviden ennyi jutott eszembe.

2018. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezek a dolgok legtöbbször a szélsőségekről szólnak, szóval nem a van sapka, nincs sapka esetköre, csak felszínesen ránézve tűnik úgy. De nézzünk párat


- Ha egy férfinak nincs pénze, alacsony beosztásban dolgozik, akkor lúzer, nem ambiciózus, nem akar kitörni.

- Ha van pénze, akkor biztos bunkó, meg akarja venni a nőket, csak a pénzével tud ismerkedni.


- Ha van sok képed közösségi oldalakon, akkor magamutogató alak vagy, akinek biztos nem olyan szuper az élete, mint amilyennek beállítja.

- Ha nincs képed semmiről, akkor egy élettelen alak vagy, akinek unalmasan telnek a napjai.

2018. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Férfiként: nem vagy elég kedves/túl kedves vagy.
2018. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

31f:


elhagylak, mert nem jutunk egyről a kettőre, nincs lakás, pénz semmi,

elhagylak, mert nem foglalkoztál velem...

(lakás pénz már van)

2018. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Férfiként ha válogatsz és vannak elvárásaid akkor add lejjebb,nem a saját szinteden keresgélsz,és egyedül fogsz maradni.

Ha nem válogatsz, akkor igénytelen vagy,akinek csak egy punci kellett...

2018. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én egyet megfigyeltem, de azt nagyon. Hogy ha akár férfi, akár nő azt mondja magáról, jól néz ki (vagy mert tenyleg jól néz ki, vagy mert átlagosan nez ki, de egészséges az önképe, önbizalma, szereti magát) akkor megy a támadás, hogy "csak hiszed, ronda vagy biztos", "beképzelt, egoista vagy". Ha viszont azt mondja nem néz ki jól, átlagosan néz ki, stb., akkor hazudik. Csak hogy az emberek kedvére tegyen. És hogy ne kapjon beszólásokat. Pedig nem is tartja magát átlagosnak, és igenis jól kinézőnek tartja magát (vagy az is).
2018. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!