Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell arra reagálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell arra reagálni, ha az ex új párja nem köszön vissza?

Figyelt kérdés

Vannak közös gyerekek, akik egy életre összekötnek, ha akarom, ha nem.

A viszony az exszel amolyan távoli rokon fíling, némi sziamizu ha átadom a lányokat, néha csevegős.

A válás után jöttek össze, szóval még az sem játszik, szóval nem szeretői kellemetlen helyzet.

Konkrétan az történt, hogy segítettem az exnek kicuccolni, ráköszöntem a párjára, kb három méterről, ő felvette velem a szemkontaktust, aztán elfordult.

Borzasztó kínos volt.


2018. szept. 28. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az, hogy ő b..nkó az az ő sara. Te ne legyél tiszteletlen, nyugodtan köszönj neki a továbbiakban is. Majd az exed rájön, hogy rossz nőt választott, mert még azt se tanították meg neki, hogy illik visszaköszönni.
2018. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meet fogyatekos, mar bocsanat :D ez inkabb neki kinos, mont neked, legalabb nem vagy gyerekes,gondolom o nem tudja jol kezelni ezt a dolgot.
2018. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

*ráköszöntem a párjára, kb három méterről, ő felvette velem a szemkontaktust, aztán elfordult.


Ez egy tapló. Nem is értem, hogy miért neked kínos.. Ne foglalkozz vele..biztos nem tanították meg az alapvető, elemi emberi viselkedésre a szülei.

2018. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell olyanokkal kezdeni, akik elhasználódtak az évek folyamán....
2018. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!