Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némely lány miért várja el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némely lány miért várja el a szülőktől való külön élést és a diploma jelenlétét?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára. Egy normális lány megérti azt, hogy mondjuk Budapesten nagyon drágák az albérleti árak és átlag fizetésből alig lehet megfizetni. Persze barátokkal olcsóbb csak egyrészt nem mindenkinek van erre igénye másrészt lehet abban az élet helyzetben van, hogy mostanság nincs barátja, mert mondjuk külön utakon kezdtek el járni, harmadrészt lehet külön akar élni, de ezt a barátnőjével tenné meg és ketten már jobb esetben meglehet fizetni egy albérletet.

Ha mondjuk osztrák színvonal lenne itt akkor érthető lenne ez, mert normális esetben egy ember 25 év kor után már leakar válni a szülőktől, de ebben az országban egyedül nehéz megtenni.

Ahelyett, hogy elvárná ezt inkább azért küzdene, hogy tisztességesebb fizetést kapjanak az emberek, nagyobb legyen a szociálus háló, egyenlőség, mert csak egyénre hárítani a problémákat elég szánalmas és ettől nem fog javulni az ország színvonala.

Egyedül élek egy jó ideje mivel a szüleim már nem élnek, de ha élnének és nem lenne barátnőm akkor velük élnék még, mert itt a félperiférián egyedül nem lehet boldogulni, nyugat európában sokkal könnyebben lehetne. Mikor felmegyek társkeresőre és meglátok ilyen leírást, hogy éljen külön én mindig az empátia hiányát vélem felfedezni együtt, hogy neki nem az a lényeg, hogy megismerkedjünk és esetleg lehetne ebből egy bensőséges kapcsolat, hanem rendelkezz ezzel azzal és beszélhetünk. Saját magukat prostituálják ezzel mivel a prostikat csak úgy dughatod meg, ha fizetsz, velük úgy állhatsz szóba, ha rendelkezzel egy két feltételel. Hol itt a különbség?

Diplomával is pont ugyanezt érzem. Nekem nincs diplomám, de nem nagyképűségből intellektuálisan simán feljebb állok egy pár embernél. Elhiszem, hogy jobb intelligensebb emberrel ismerkedni én is szeretem azt, ha egy nő intelligens, de nem a papirtól lesz jobb. Ha anyagi rész miatt fontos nekik akkor ugyanaz a véleményem, mint fentebb írtam saját magukat prostituálják.


2018. szept. 29. 05:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Kérdés: minek foglalkozol olyannal, amitől csak frusztrált leszel, plusz ha nem vonatkozik rád?

Miért idegesíted magad teljesen feleslegesen?


Nem tök mindegy az neked, hogy ki milyen feltételeket szab? Na, én meg nem jönnék össze olyan pasival, aki dohányzik, alkoholt fogyaszt, egészségtelen mozgásszegény életmódot folytat, nem szereti a természetet és az állatokat...stb.

Nemed is vannak elvárásaid a másikkal szemben. Különbözőek vagyunk különböző igényekkel és mentalitással.

2018. szept. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Jav.: Neked is...
2018. szept. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 peca1000 ***** válasza:
92%

Talán azért, mert már belefáradtak abba, vagy meg szeretnék kímélni magukat a mamahotelben maradó, a magukat normálisan kifejezni nem tudó, a minden diplomás bunkó és csak a fizikai munka a munka típusú emberektől.


Nekem nincs diplomám, se saját lakásom (asszonynál lakok), de tiszteletben tartom az ilyen jellegű igényeket.


Legfeljebb rákérdeznék az adott feltételnél, aminek nem felelek meg, hogy az mennyire van kőbe vésve.


Mert sokszor nincs, és adnak egy esélyt, hátha.


Mindenkinek vannak igényei.


Neked nincsenek?

2018. szept. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Némely lány meg bárkinek bekapja a f@$zát. Így színes a világ. De abban fogadni mernék hogy ha TÉGED megkérdezünk hogy hova jársz szórakozni, ismerkedni akkor az "itt nálunk nincs ilyen hely ezért még nem voltam" választ kapnánk. Ha meg annyira jó osztrákba akkor ki tart vissza? Menj, mert ha most nem mész 10év múlva nagyon fogod magad ostorozni "Hol lennék most ha anno kimegyek". A $z@rból sokkal könnyebb nagyot lépni.
2018. szept. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Próbálj meg a nők nézőpontjából gondolkodni, és akkor könnyebb megérteni.

Pl. randizol egy lánnyal, és hazaviszed. Óhatalanul is anyukába botlasz...

Kinek van erre szüksége?

De sorolhatnám még azt hogy a mamma mindig minden ügyedről tud, és mivel náluk laksz, amutomatikusan belépője van arra, hogy turkáljon az életedbe.

Kinek hiányzik ez?


Utoljára 19 éves koromban volt szülőknél lakó pasim, akivel egyidősek voltunk, de ez abban az életkorban teljesen elfogadott.

2018. szept. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem olyan nagy dolog egy diplomát megcsinálni, nekem 2 is van, bár egyáltalán nem érzem tőle többnek magam bárki másnál, abban igazat adok, hogy hülyeség ez alapján párt keresni, ez csak egy papír. Ettől persze még bárki elvárhatja a meglétét, szíve joga, csak hát ezzel max azt éri el, hogy jelentősen megnehezíti a saját párkeresési esélyeit.


A külön lakás meg olyan dolog, hogy helyzetfüggő, ha valakinek praktikusabb a szülőkkel élni, hát tegye így, de akkor számoljon a következményeivel, hogy ezzel a társkeresési esélyeit csökkenti, 20-onX éves emberek kapcsolatában már nem hiányzik az senkinek, hogy anyucit,apucit kelljen kerülgetni. Ezt valahol meg lehet érteni. Meg egyébként sztem egy idő után már szimplán nem is egészséges a szülőkkel élni, én legalábbis elsősorban azért költöztem külön, mert függetlenségre vágytam, arra nem is gondoltam, hogy ezzel a lányoknál is jobbak lesznek az esélyeim, de azóta tényleg jobban megy.


Ez a neomarxista,szoci "egyenlőség" dumát meg ne erőltesd! Mert ez az ideológia ha teret nyer, az csak egy nagyobbfajta csődöt fog eredményezni. Nincs ilyen, hogy mindenkinek alanyi jogon jár a sok pénz,lakás,barátnő stb. Ezekért bármilyne meglepő, tenni is kell valamit. Minden egyénnek megvan a lehetősége, hogy jobbá tegye az életét, csak hát sokan kényelmi szempontból nem élnek vele, hanem besüppednek a mocsárba és várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön, az ilyeneket nem tudom sajnálni.


Férfiként én azt látom, hogy a férfitársaim többsége végtelenül elpuhult, egyetemen is, meg a zsír munkahelyen is sokkal több a sikeres nő. Annyiból mondjuk nem bánom,hogy az én társkeresési esélyeim így sokkal jobbak, mert a középszerű részsikereimmel is bőven lekörözöm a férfitársaim 80%-át. 😎

2018. szept. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

a fő kérdésedre reagálnék: azért mert 25 évesen dolgoztam, külön éltem (albérletben), diplomával.


aki ezt a (alacsonyka) szintet nem hozza, azzal később is problémánk lenne egymással.


nálam ez egy szűrő volt, nem tudtam ezektől eltekinteni.


amikor ismerkedtem, sok (talán rendes, értelmes) fiú kihullott a "rostán", mire találkoztam a férjemmel, aki megfelelt az objektív elvárásoknak (mint ahogy én is az övéinek), majd egymásba szerettünk, mert emberileg is bejöttünk egymásnak.


anyagi, értékrendbeli, intellektuális téren sosem volt probléma köztünk.

2018. szept. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
Mert mindez jó anyagi helyzetről árulkodik. A legviccesebb az, hogy olyan lányok is elvárják mindezt, akik mamahotelben laknak, és az életben nem fognak annyit keresni, hogy eltartsák magukat.
2018. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Pumukli alfahím ***** válasza:
16%
8-as,általában csak ezek a lányok várják el,lusták dolgozni.
2018. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

1.Mert elég nagy az esély arra, hogy a sok szülei mellett élő férfi a későbbiekben sem akarna máshol, máshogyan élni, mondván minek, amikor így olcsóbb az élet.

2.Kevés nő tartja vonzónak, hogy a szomszéd szobában lévő anyuka, apuka mellett szeretkezzen a barátjával.Önfeledtségnek annyi ilyen esetben.

3.A diplomát tényleg némely nő várja el, vannak olyanok, akiknek ez nem feltétel.Talán ezekkel kéne ismerkedned inkább.

2018. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!