Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz lehet "közeledni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz lehet "közeledni" egy buszsofőrhöz? Illetve szóba elegyedni vele? és szerintetek úgy általánosságban nem nagy a kisértés, mármint a sok jo csaj és öszintén meg lehet bizni egy ilyen srácban, kire naponta csajok tömege nyomul?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
szerintem egy csomó nehezebb helyzet van, szerintem ez inkább könyű én eddig még csak közvetlen buszsofőrrel találkoztam. viszont fiatal, helyes buszsofőr elég kevés van, nem hiszem, hogy a nők nagyon nyomulnának a sofőrökre.
2008. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb "közeledési" módszer hogyha általában mindig vele utazol. tegyük fel övé a reggeli 7:35-ös járat, és pont arra megy amerre te is mész, akkor mindig menj azzal a busszal. Ha köszönsz mosolyogj és nézz a szemébe :)

Néha néha útközben oda mehetsz hozzá "beszélgetni". Merre van ez meg az a helység, mondjuk vezetés közben igen bunkó dolog lefoglalni a sofőrt, de ha mondjuk áll vmerre, sorompónál vagy vhol akkor mindig menj oda hozzá kérdezősködni. Lássa rajtad h akarsz valamit. persze soha ne nyomulj. Ne mindig menj oda hozzá hanem mondjuk 4 alkalomból 2x. ne lássa hogy nyomulsz de érezze h vibrál vmi. :) Remélem segítettem!

2008. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) igazából tényleg nagyon kevés a helyes és fiatal sofőr, épp ezért jön be sok mindenkinek, ha találkoznak egyel, legalábbis a többi időshöz viszonyítva egyértelmű, hogy ő a befutó így "nyomulhatnak rá".

2. válaszoló amit írt, h olyan járattal járjak amin ő van, azt teszem! mármint van egy járat, amire fel van osztva kb 4 sofőr és mindig abban reménykedem h ő van rajta. csak nem túl gyakran van ott, de igyekszem vele utazni.

eddig rámmosolygott már és totál kedvesen köszönt, eddig ennyi történt de gondolom ez mkivel igyvan vagyis bárkivel megtörténne hisz "ez a munkája" h kedves is legyen.

nagyon félek odamenni hozzá beszélgetni nem is tudom hogy kell se semmi ezen még ugy csiszolnék.

köszönöm a segítségeteket :) puszi

2008. nov. 4. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is jó,ha valami indokkal közelítesz hozzá.Menj ki vele a buszállomásra,amikor egyedül van,vagy üres a busz menj oda hozzá és kérdezz tőle valamit. Mondjuk:Elveszett a noteszed,valószínű,hogy ezen a buszon hagytad tegnap este.Nem találta-e meg véletlenül. :)
2012. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!