Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves férfiként van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfiként van még esélyem 17-19 körüli, romlatlan, tiszta, még nem kiégett, csinos lányra?

Figyelt kérdés

A huszonévesektől a gyomrom kavarog, az oltári elvárásaiktól, meg a nagy arcuktól. Meg hogy őket már mennyiszer megbántották a férfiak és ezért sérültek.


Egyébként is sokkal vonzóbb egy 18 éves mint egy 25. A 25 éves nő már öregszik, sokkal kevésbé selymesebb mint a 18 éves.


2018. szept. 29. 10:55
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

"Vannak, de ők a szintén tiszta, nem kiégett, csinos fiúkat keresik. Te az vagy?"


Kiégett nem vagyok, nem igazán harcoltak még le a nők. Csinos sajnos nem vagyok.

2018. szept. 29. 11:32
 12/49 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagy kiegett?

Olvasd mar vissza, miket szoktal itt irni a nokrol.

Kiegetebb vagy, mint egy 2x elvalt negyvenes.

2018. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
97%
Jaj, édesem! Megbántotta az érzéseidet egy 25 éves nő, és inkább úgy döntöttél, hogy keresel egy 17-19 év körüli szűz lányt? :D
2018. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
97%
A 17-19 éeseknek nincs nagy elvárásuk, igen, szakasztott ezt álmodtam én is. Egyébként ez nem korfüggő, hogy kinek milyen elvárásai vannak. Lemerem fogadni, te ráfogsz startolni egy 18 év körüli lányra, akiről persze már egy légifelvételről látszani fog, hogy esélyed sincs nála, aztán jön majd a következő kérdésed, hogy miért ilyenek meg olyanok a 18 éves lányok. Közben ledz még vagy 30 kérdésed hol a "barátnődről" aki nem akar veled szexelni, hol arról, hogy egy szobát, vagy egy kis lakást bérelve, 1000 Ft-ot keresve óránként mennyire vagy parti képes.
2018. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Nem bántottak meg, egyszerűen a 17-18 éves lányok a legjobbak.

Én akarok lenni az első vagy első körüli pasi az életükben.

2018. szept. 29. 11:45
 16/49 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy te akarsz lenni, de ők nem akarnak téged se elsőnek, se többediknek :D Miért hiszed azt, hogy a kor minden pasinak jól áll? Vannak, akiknek igen, de ők vannak kevesebben. És nők között is sokan 20 felett csinosabbak, mint tizenévesen, konkrétan én is és még nagyon sokan mások.
2018. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
97%

Azért nem akarsz a korosztályodból egy nőt,mert ők már egyből rájönnének hogy életképtelen vagy.

Egy 17 éves kislányt könnyű megvezetni és szép szóval magadba bolondítani,agyilag te is az 15-16 éves vagy,szóval jól megértenétek egymást,de az évek során ők is változni fognak,akkor őket is lecseréled,majd 30-40 éves fejjel?

2018. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

Miért lennék életképtelen? Csak az van hogy a fiatal őzike lányok tetszenek.


Miért akarnék egy már öregedő, hisztiző, elváráscunamit felém árasztó nőt?


Mikor lehet egy gyönyörű Laura Palmer színvonalú aranyos 17 éves barátnőm is?


Számára pedig én FÉRFI leszek.

2018. szept. 29. 12:05
 19/49 anonim ***** válasza:
96%
A 27 éves szamár sem olyan selymes már kérdező.Az idő múlása őt sem kíméli, ezt jó, ha észben tartod.Ráadásként az alkohol öregítő erejét már meg se említem neked.Ezzel gondolom tisztában vagy, hiszen ittál eleget.
2018. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Még a huszonéves lányok is gyerekek, nemhogy a tizenévesek. Nem járnál jól vele.
2018. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!