Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha ronda férfiként visszau...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha ronda férfiként visszautasítok egy csinos nőt aki valamiért belémszeretett mert a jelenlegi körülményeim miatt nem tudom neki megadni amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Sok minden összejött. Amúgy is sikertelen vagyok a nők körében, sok visszautasítás de megszoktam. Aztán hozzájött hogy elvesztettem a munkahelyemet, anyagi gondjaim lettek. Most munkakeresésben vagyok, enni is alig jut kb. Nemsokára lesz meló, de költségcsökkentés miatt költöznöm is kell olcsóbb albiba. Szóval minden hirtelen felkavarodott körülöttem, nagy változások. Erre pont most ismertem meg ezt a csajt. Haverok voltunk munka kapcsán, aztán ki tudja miért szerelmes lett belém. Nekem is tetszik de most kb nem tudnék mit kezdeni egy párkapcsolattal, először magamat kell rendbe szednem. Van egy elképzelésem hogy milyen egy kapcsolat, de azt most nem tudom megvalósítani. Úgy gondolom hogy a sok gond miatt és a várható otthonülések száma miatt úgyis megunna hamar, most nem vagyok alkalmas hogy programok szervezésével foglalkozzak.


Ha megmondom ezt a csajnak akkor azt rossz dumának fogja venni és bukó? Ki lehet hozni valahogy ezt még későbbi kapcsolatra vagy mondjam inkább hogy kösz de nem? Mégegyszer ilyen esélyem nem hiszem hogy lesz.


2018. febr. 1. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp légy őszinte vele. Mondd el, hogy miért nem alkalmas neked most egy kapcsolat. Ha normális a lány, minden egyéb nélkül meg fogja érteni. Ugyanazt elmondhatod neki is, amit nekünk.
2018. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne utasítsd egyből vissza, hanem beszéljétek meg. Mondd el neki azt, amit ide leírtál. Ez nem ciki, főleg, ha szerelmes beléd. Lehet tud rád várni 3 hónapot, amíg összekapod magad. Én is vártam már férfire pár hónapot, mert szerettem.

Beszélj vele erről, majd ő eldönti, hogy vár-e rád, vagy nem.

Már ha egyáltalán tetszik a lány.

2018. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki őszintén ,hogy mizu. Ez a legtisztább és ha ennek ellenére akar akkor meg nincs min gondolkozi.... Semmit ne hagyj későbbre hisz ilyen alkalmak nem adódnak mindig.
2018. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Jó döntés ha visszautasítod. A nőnek mindenképpen jó. Találjon magának olyan férfit aki nem gondolja magáról hogy örök vesztes, azzal biztos boldogabb lesz.

Egyébként ha egy nő szerelmes akkor leszarja az anyagi körülményeidet.

2018. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Ne hagyd ki, feküdj le vele párszor, majd kezdd el hanyagolni, s végül lekoptatni. Gondolod, ha mindent bevallanál neki, az információk kiderülése után akarna tőled bármit is? Úgyhogy nem kell színt vallani előtte, ne hozd magad kínos helyzetbe, különben is ő egy idegen, akinek nem vagy köteles mindenről beszámolni.
2018. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki időt nyer, életet nyer...a legrövidebb út meg az őszinteség...azzal tiszta marad a lelkiismereted is... remélem érted. Ne dobj el mindent, mert sz..r passzban vagy.
2018. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki ezt őszintén. De ne te döntsd el helyette, hogy hogyan jó neki egy kapcsolat vagy hogyan nem. Egy embert visszautasítani csak úgy "éri meg", ha nem akarsz tőle semmit. Minden más csak rizsa.
2018. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megmondtam. Nem akar problémás párkapcsolatot és anyagi okok miatt otthonülni sem. Story vége.
2018. febr. 25. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!