Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Christina piercingről vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Christina piercingről vélemény? Kicsit elbizonytalanodtam. Azt mondják ez a legmacerásabb intim pc, én mégis szeretnék.

Figyelt kérdés

A piercerem azt mondja, h ő mást ajánlana inkább, de 100 %, h én oda nem rakatok be semmit, ezen az egyen kívül. Azt mondta, hogy hamar kilöki a szervezet. Mennyire igaz ez?

Van egy nyelvpiercingem már 1 éve,soha semmi gondom nem volt vele,még az első napokban sem. Örültem is, hogy ilyen szerencsés vagyok. :)

Ha ezzel nem volt gondom, várható, hogy a christinával lesz?? Én úgy gondolom egyénfüggő, hogy kinek mit lök ki a szervezete..Csak érdekelne,hha a nyelvpiercingemmel semmi gond nem volt,akkor vajon a másikkal lesz-e?

Szeretnék normális válaszokat kapni a kérdésemre,ha lehet,nem offokat várok.Elfogadom,és megértem h vannak emberek akiknek ez nem jön be,de őket (ha írnak) akkor megkérném, hogy ne alpári paraszt módon tegyék. :)

Köszönöm előre is!! :)

Jaj és ő lenne a szóban forgó pc. :) [link]


2010. jún. 23. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Akkor nem alpári paraszt módon, de nekem ez nagyon nem jön be :D


23/f

2010. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz vele semmi bajod, sok sikert.
2010. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hát elméletileg ilyet csak orvos rakhatna be az más kérdés h sufni tuningba mindet elvállalnak :D szerintemszép :) meg ha a nyelv pc nem volt baj akkor ezzel se kéne hogy legyen 21/f
2010. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

a nyelved egy más szövettípus, mint ez a vénuszdombi rész. a nyelved gyakorlatilag majdnem tömör izomszövet. a christina piercingnél viszont nem izomba kerül, hanem kötőszövetbe, zsírszövetbe, bőrszövetbe. szóval az lehet, hogy másképp reagál. unokatesómnak is van nyelvpiercingje, és nagyon neki sem volt baja vele soha, max az első két napban, de pl a fülében, a porcban lévő piercing meg folyton begyullad, sokat szenved vele.


nem csak egyén, hanem helyfüggő is tehát a dolog. senki nem fogja tudni neked megjósolni.

2010. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat..:)

kicsit nyugodtabb lettem..talán :D

próba cseresznye..ha gondom lesz vele, maximum kiveszem és ennyi..:) de amíg nem próbálom meg úgyis piszkálni fog a dolog..:S:D

köszi még egyszer mindenkinek :)

2010. jún. 23. 12:48
 6/19 anonim ***** válasza:
én sose éreztem vágyat az ilyen testékszerek iránt, msot is hosszú őrlődés után lövettem magamnak 1 balos fülbevalót :DD de ha teneked tetszik, és jobbna éreznéd magad tőle, csináld nyugodtan, sok sikert :D
2010. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

unokahugomnak van, volt. Neki 1-2 hónap alatt kilökte a szervezete, most készül újra megcsináltatni. Jah, és iszonyatosan fájt neki, meg azt mondta megalázó is volt neki egy idegen pasi előtt széttárni a lábát, hogy aztán az szúrkálja őt. Az első pár héten pedig mindenbe beleakadt neki, pl a tangába, és nem tudott felvenni egy szűk farmert mert akkor érzékeny volt neki, ahogy nyomta.

Nekem is tetszik, de meg nem csináltatnám soha.

2010. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

:) köszönöm,aranyosak vtok. :)

ó hát a nőgyógyász is idegen pasi (először),és előtte is levetkőzik az ember :) picit biztosan zavarban leszek mondjuk,sőt..nagyon :D de azt hiszem inkább arra fogok koncentrálni, h mennyire fáj,avagy nem fáj :D

keddre kaptam is időpontot,estére..nagyon izgulok :$:D

remélem nem lesz semmi baj :) bár akk még tuti nem..remélem majd a rákövetkező hónapokban sem :)

2010. jún. 23. 13:27
 9/19 anonim ***** válasza:
szépnek szép, de engem tuti zavarna:S
2010. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

:) örülök azért,h ennyi mindenkinek tetszik :)

én is kicsit félek tőle,h zavarni fog..főleg az elején,de ez benne volt a pakliban a nyelvemnél is,nem zavart,csak furcsa volt,h van valami a számban ami nem kaja,nem a fogaim,nem a nyelvem..:D

eltelt pár nap és hozzám nőtt teljesen,el se tudom már képzelni nélküle az életem :$ :D amikor tisztítom akk is a kemény 10 perc alatt rettenetesen hiányérzetem van..:S:D

remélem,h így lesz ez a christinámmal is,és szeretni fogjuk egymást :D

2010. jún. 23. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!