Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Christina piercingről vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Christina piercingről vélemény? Kicsit elbizonytalanodtam. Azt mondják ez a legmacerásabb intim pc, én mégis szeretnék.

Figyelt kérdés

A piercerem azt mondja, h ő mást ajánlana inkább, de 100 %, h én oda nem rakatok be semmit, ezen az egyen kívül. Azt mondta, hogy hamar kilöki a szervezet. Mennyire igaz ez?

Van egy nyelvpiercingem már 1 éve,soha semmi gondom nem volt vele,még az első napokban sem. Örültem is, hogy ilyen szerencsés vagyok. :)

Ha ezzel nem volt gondom, várható, hogy a christinával lesz?? Én úgy gondolom egyénfüggő, hogy kinek mit lök ki a szervezete..Csak érdekelne,hha a nyelvpiercingemmel semmi gond nem volt,akkor vajon a másikkal lesz-e?

Szeretnék normális válaszokat kapni a kérdésemre,ha lehet,nem offokat várok.Elfogadom,és megértem h vannak emberek akiknek ez nem jön be,de őket (ha írnak) akkor megkérném, hogy ne alpári paraszt módon tegyék. :)

Köszönöm előre is!! :)

Jaj és ő lenne a szóban forgó pc. :) [link]


2010. jún. 23. 12:01
1 2
 11/19 anonim válasza:

NE!

NEKEM IS VAN A SZÁMBA,KÖLDÖKÖMBE ÉS NEKEM IS VOLT CHRISTINA PIERCINGEM 1-HÉTIG NEM IS VOLT VELE SEMMI GOND CSAK UTÁNNA BELEDAGADT 1 NAP ALADT UGY HOGY KI KELLET MŰTENI.AZÓTA OTT VAN EGY CSÚNYA HEG SZÓVAL ÉN HA TEHETNÉM NEM RAKNÁK BELE.

BÁR TE TUDOD.

2010. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

jesszusom..:S pont az ilyen válaszoktól féltem..:(

nem rántottad am meg? vagy nem akadt bele durván sehová? kezelted rendesen??

vagy csak úgy egyszerűen,magától beledagadt?? ne már :(( így nem szeretnék járni..nagyon nem..

2010. jún. 23. 16:19
 13/19 anonim válasza:

Kezeltem meg vigyáztam rá nagyon!

Van direkt piercingre való spraym is de nem tom mitől lett egyik napról a másikra :( mert van több helyen is nyelvembe, számba,köldökömbe de azoknak semmi bajuk ne volt csak pont ott.DE AM TE TUDOD DE ÉN NEM AJÁNLOM NEKED EZEK UTÁN.

2010. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

hm,hát ezt én sem értem..:S

most már aztán végképp bizonytalan vagyok..:(

írhatna még vki,akinek van,és nem volt vele gondja :)

2010. jún. 25. 10:33
 15/19 A kérdező kommentje:

jaj istenem,holnap este megyek..:D

már alig várom,de közben meg tök izgulok..:S:)

szorítsatok!! :)

és köszönök mkinek mindent! :)

2010. jún. 28. 13:29
 16/19 A kérdező kommentje:

na hát ha vkit érdekelne..:)

kedden este 7-kor megtörtént a beavatkozás :D

kaptam 2 lidocain injekciót, esküszöm jobban féltem tőle mint a pc behelyezésétől..bár tudni kell, hogy én nagyon félek a tűtől,tv-ben sem nézek oda ilyen jeleneteknél..:S:D

na szóval nem éreztem semmit szúrás közben, gyorsan meg volt, szép lett :) kicsit vérezgetett már szerdán,de azóta nem, és gyógyul szépen :) hála az égnek :) bár kicsit még véraláfutásos a felső golyónál, de az meg természetes :)

remélem továbbra is minden renden lesz :)

2010. júl. 2. 14:10
 17/19 anonim válasza:

én is szeretnék csak én is félek a gondoktól :/ :)

neked amióta megvan minden rendben van ? nem akad bele semmibe nem fáj , nem gyulladt be ? :)

2012. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
szia kedves utolsó :) sajnos fél év után ki kellett szedni, elvékonyodott a bőr ami tartotta,kiszakadt volna ha nem szedem ki :( nagyon szerettem,vissza is akartam tetetni,de azt mondta a piercerem,hogy nem ajánlja,mivel valószínűleg egy 2. pc sem maradna bent :( így már jó ideje nincs meg :(
2012. okt. 6. 12:51
 19/19 Katy123789 válasza:
Tudom, nagyon régi kérdés.. De én is szeretnék, de félek tőle. Nem maradt nyoma? Igazából nem a fájdalomtól, hanem attól, hogy nyoma marad, ha netán ki kell majd vennem :(
2015. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!