Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez alapján van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez alapján van barátnője? És ha igen, akkor ez a kis dolog mennyire fért bele? Mert barátnőként én ilyenre idegen csajjal már féltékeny lennék, és mérges a barátomra.

Figyelt kérdés
Az a lényeg, van egy baráti köröm, ahová járok, és van ott egy srác, akit alig ismerek. Látomásból mindig tetszett (ő az egyik haveromnak a tesójának a baráti körét erősíti, de emiatt, ha ennek a haveromnak a lakásán gyűlünk össze, van, hogy látom, viszont emiatt van az is, hogy alig ismerem). Na mindegy, és meg lettünk hívva szüretre, és ott volt többek közt ez a srác is, akit nem ismerek, de látomásból tetszik. És akkor puszta véletlen folytán úgy alakult, hogy együtt dolgoztam ezzel a sráccal egy soron. Emiatt aztán beszédbe elegyedtünk, és ekkor beszéltem vele tulajdonképpen először. De nagyon szimpatikus lett rögtön, mert volt humora, kifejezetten intelligens és szellemes volt, sokat nevettem. És akkor előbb végeztem, és átmentem az ő oldalára. Merthogy úgy haladtunk, hogy ugye egy azon szőlősor két oldalán mentünk, egymással szemben, köztünk volt a szőlő. De előbb kész lettem, és megkerültem a sor, átmentem a sornak az ő oldalára. És amikor már majdnem végzett, de még ott valamiért hajolgatott, hirtelen gondoltam egyet, és fellöktem. Csak úgy huppant. :D Gurult egyet a földön. És akkor így felnézett, hogy hé, ez meg mi volt? Én meg csak vigyorogtam a szőlőre, mint aki nem csinált semmit, hisz én sem tudom, mi volt az. És akkor elkezdett feltápászkodni, hogy "na várj csak", és akkor felnevettem és elszaladtam előle, mert amúgy meg gyáva vagyok. :D Utánam futott, és középen, a szőlőlugasnál elkapott, utolért, és elkezdett csikizni. És közben a bográcsozók már ugye odaláttak a lugasra, és odakiabáltak, hogy mi az, meg hogy menjünk szobára. Ezért észrevettük, hogy közönség van, és abbahagytuk, leporoltuk a ruhát, stb. De a lényeg, utána nem sokkal később hallottam, hívták, és kicsit félrement telefonálni, de amikor jött vissza, hallottam, hogy úgy teszi le a telefont "azért szeretlek... szia" és közben mosolygott magában.
2018. szept. 29. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
Ezek szerint foglalt. Kerüld ki.
2018. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!