Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kedvességből tehette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kedvességből tehette?

Figyelt kérdés
Volt egy nem régi eset mikor bevásároltam.Kasszához indultam és egy pasival majdnem egymásnak mentünk mert a sorok úgy voltak hogy nem láthattál ki ha pont szembe jönne valaki,kicsit meglepődtünk de előre engedett és mosolygott.Azután megkérdezte hogy segíthet-e valamit pakolni stb. még váltottunk pár szót és azóta sem láttam egyszer sem.. Nekem ez nagyon jól esett és nagyon csodálkoztam hogy vannak még ilyen emberek. Ha csak kedvességből tette nekem akkor is jól esett.

#vásárlás #idegen.férfi
2018. szept. 16. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Látod, azonkívül, hogy akkor feldobta a napodat, arra még jó volt ez az eset, hogy visszaadta a hitedet az úriemberekben. Társkeresésnél is jól jön(gondolom, egyedülálló lehetsz), mert optimistábban látod a horizontot és a felhozatalt.
2018. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Figyelmetlen voltál, és elszalasztottál egy ismerkedési lehetőséget:D A srácnak tetszettél:D Simán lehetett volna randi:)
2018. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"jól esett és nagyon csodálkoztam hogy vannak még ilyen emberek."


Te hol jársz? Rengeteg ilyen ember van még és szerintem az ilyen természetes dolog.

2018. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó. Én hol járok. Te élsz álomvilágban. Bár úgy lenne ahogy mondod.Mióta kérdeznek meg akár egy embert hogy segítsenek neki úgy hogy még sose látta. Mikor segítesz ki egy nőt akármiben is idegenként.Akit akkor látsz először.Szerintem sose. Sőt vannak akik inkább kiröhögik a másikat ha valami baja van. Meg sorolhatnám . Lehet csak én tapasztaltam eddig sok rosszat.Nem tudom.. nem általánosítok de mostanában ilyen dolgok nem igen történnek meg.
2018. szept. 16. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mióta kérdeznek meg akár egy embert hogy segítsenek neki úgy hogy még sose látta. Mikor segítesz ki egy nőt akármiben is idegenként."


Én szinte mindig. Nem kell nagy dolgokra gondolni és nem kell különösebben mindennapos dolgokra gondolni, de ha úgy adódik akkor előre engedem a másikat és megkérdezem, hogy segítsek-e neki, ha mondjuk babakocsival vagy bőrönddel száll fel a buszra. Van, hogy elfogadják és megköszönik, van olyan is, hogy nem. Én nem azért teszem, mert az illető tetszik, hanem egyszerűen úgy gondolom, hogy így helyes.

2018. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De most nem erről volt szó utolsó! Nem kell most hőst játszani.Se nem terhes se nem öreg nem vagyok..Ez mást téma de zárjuk le...
2018. szept. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!