Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves nő már tényleg nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő már tényleg nem jó partinak számít?

Figyelt kérdés
Ha nagyon jó alakja van, szép, igényes, gyönyörű, hosszú haj és ápolt is? Nem volt csak 3 párkapcsolata, de az hosszú volt.25 felett megáll az élet?

2018. szept. 29. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem áll meg. Ha az a 27 éves nő tényleg szép, és jó alakja van, akkor valószínűleg számos férfi próbálkozik nála. Ha nem, akkor valószínűleg nagyon keveset van emberek között.
2018. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A korával biztos nincs gond, mert egy 27 éves nő elég fiatal. Azoknál talán nem jön be, akik a tinilányokra hajtanak, de ezzel szerintem nem veszít semmit.
2018. szept. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Passz, rám 30-32 fölött kezdtek igazán hajtani a férfiak. Úgy hatvanéves korodig mindig több férfi lesz a korosztályodban, mint nő.
2018. szept. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 25 évesen legyünk öngyilkosak, mert már senkinek nem fogunk kelleni? Bakker te nem szoktál látni 25 feletti párokat? Melyik bolygón élsz? Ha azt írtad volna, hogy 50 év felett, még megértem, de 25..
2018. szept. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy 25-től kezdődik a nő.
2018. szept. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Csak ne magával egykorú férfiak közt nézelődjön, hanem inkább a 32(vagy 35)-40-es korosztályban, vagy fentebb.
2018. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

27 évesen? Miért ne kellenél? Merre élsz hogy így gondolkozol?

Most ne azokat nézd, hogy 30 akárhány éves felnőtt férfiaknak egy tapasztalatlan befolyásolható kis tinilány kellhet. Azokkal jobb is ha nem ismerkedsz, mert lelkileg olyanok is. megrekedtek egy szinten.

Az érett, komoly gondolkodású férfiakat vedd számba! 27 éves vagy! Most kezdődik az életed szinte :D!

2018. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért van az, hogy a 25 vagy 30-35 feletti nőket lehet/kell sajnálni, hogy már nem akkora az érdeklődés irántuk mint fiatal korukban, de a fiatal férfiak akik végigszenvedik a tizes éveiket és a huszas éveik elejét mert ők meg MÉG nincsenek a nők számára legvonzóbb férfi korban, rájuk lehet tojni?


Fogjátok már fel, hogy mindkét nemnek megvan a maga csúcsidőszaka, amikor az ellenkező nem szamára a legkívánatosabb az életben. Ez a nőknél úgy 16-25, férfiaknál 28-35 kb. A fiatal csajok pont úgy tojnak a velük kortárs fiúkra, mert kaphatnak számukra jobbat, mint a 28-35-ös férfiak a kortárs nőkre, mert kaphatnak számukra jobbat. A két nem nem ugyanabban a korában van az ellenkező nem számára való vonzóságban a csúcson.

2018. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

én tiniként voltam szellem a saját korombeli fiúknak, átnéztek rajtam, megjegyzéseket tettek mert nem voltam arcra annyira szép, de minden más rendben volt, egyik se akart megismerkedni mert nem hordtam miniszoknyát magassarkúval, lerondáztak, és senki se sajnált. Nem is kell a szánalom emiatt. az nem nekem való.

most 20 éves korom felett de még 30 éves korom alatt vagyok, és elmondhatom, hogy megannyi negatív tapasztalat után NEM fulladozom az önsajnálatba, megerősödtem, és annak ellenére, hogy nem vagyok egy hihetetlen nagy szépség, szeretnének velem ismerkedni. A barátaim pedig nem volt egyik sem, magas, izmos vagy jóképű. Voltak hibáik külsőre, egy kettőről érzékeltem azt, hogy nagyon nincsenek megelégedve önmagukkal és ez bizony nagy probléma szóval akárhány éves is az illető, az az önbizalom ha nincsen el lesz veszve , és egy szellem lesz a másik számára jóformán. Itt a lényeg a kisugárzás (Önbizalom) lenne és az önismeret, ha az rendben van akkor nem lesz probléma. :) ez tapasztalatból mondom, és a kor pedig innen nézve lényegtelen.

2018. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is átnéztek a férfiak úgy 20 éves koromig. Aztán elkezdtem szépülni, foglalkozni magammal kívül-belül és 24 felett lettem igazán kapós. Ez tök egyénfüggő.
2018. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!