Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves nő már tényleg nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő már tényleg nem jó partinak számít?

Figyelt kérdés
Ha nagyon jó alakja van, szép, igényes, gyönyörű, hosszú haj és ápolt is? Nem volt csak 3 párkapcsolata, de az hosszú volt.25 felett megáll az élet?

2018. szept. 29. 23:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legkelendőbb korban vagy, nagyjából én is ebben a korosztályban (28-35) keresgélek.

35/F

2018. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"a fiatal férfiak akik végigszenvedik a tizes éveiket és a huszas éveik elejét mert ők meg MÉG nincsenek a nők számára legvonzóbb férfi korban, rájuk lehet tojni?"

Én 90%-ban egykorú párokat látok magam körül, akár tizenévesekről, akár huszonévesekről, akár harmincasokról van szó. Nekem se volt mostanáig 3 évnél nagyobb korkülönbséggel még randim se.

Az, hogy a különböző incel oldalak elhitetik veled, hogy "csak azért nem jut neked nő, mert a negyvenéves, BMW-s Béla elszedi a korosztályodból az összeset", hülyeség. Ha nincs nőd, neked kell változnod. Én csajban voltam ugyanez, huszonéves korom elején csúnyának hittem magam és nem volt önbizalmam, 30 felé elkezdtem kivirágozni. És nem az egész világban volt a hiba rajtam kívül.


"Ez a nőknél úgy 16-25, férfiaknál 28-35 kb."

Hát egy 16 éves harmincas szemmel nézve konkrétan kölyök. Arra az hajt, aki irányítani akar valakit, nem az, aki egyenrangú kapcsolatot keres.


"A fiatal csajok pont úgy tojnak a velük kortárs fiúkra, mert kaphatnak számukra jobbat"

Mondom, nem igaz, hogy tojnak. Gimis, egyetemista korodban hány csajnak volt nála 5 évnél idősebb párja? Én konkrétan nem emlékszem ilyenre.


"mert kaphatnak számukra jobbat."

Saját korosztálynál nemigen van jobb.

2018. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!