Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a parod ecsetelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a parod ecsetelne, hogy milyen pozban, hol es miket csinaltak az elozo parjukkal?

Figyelt kérdés

Baratnom allanfoan tesz valami megjegyzest. O marcsinalta ugy , csinalta igy, toy-toy wc-ben, szo szerint a lakasan megmutatta a multkor hol vesztette el, megaz agyat is bemutatta. Nekem ez eg, kicsit sok, foleg hogy meg latasbol ismerem is az illetot, akovel evekkel ezelott egyutt volt es kicsit sem szimpatikus, masreszt elment a kedvem az egesztol, mert ha egymasnak esunk egybol bevillan a kep, hogy ok itt meg ott csinaltak, vagy epp pont ezen az agyon, ahol mi most. Ez csak nekem ekkora problema?


27F


2018. szept. 30. 09:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem is volt mar tobb kapcsolatom, de nem ecsetelem, h az automban amivel o is jon velem, pont a helyeben cummaantott le egy masik no, vagy az xy helyen ahol elmegyunknap mint nap, nem mondom neki hogy neeezd ittvolt meg ez meg az azilleto.
2018. szept. 30. 09:55
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel nincs baj, sokan sok helyen csinálják:)
2018. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavarna. Bár az első ilyen után már szóltam volna neki, hogy nem érdekel és ne mondja, ha tovább folytatja akkor ennyi volt. Ez olyan, mint akik az első randin az exükről beszélgetnek, azonnal felejtős.
2018. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy zavar, hátha akkor abbahagyja. Ez tényleg bántó, de lehet, hogy ő máshogy van "bekötve", és fel sem tűnik neki, hogy neked ez rosszul esik.
2018. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy zavarna.
2018. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé zavarna...
2018. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondja, hogy milyen extrém vagy különleges helyeken szexelt már, nem zavarna. De hogy a lakás össze pontját körbemutogatja, ahol csinálták, az már igen.
2018. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértve mondjuk a kedvesemmel, hogy nem.

32/f

2018. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt dolgom ilyen nővel, "ah, az exemmel így csináltuk, úgy csináltuk, ennyire szerette a mellszexet, így élvezett rám, mert imádta a cumshotot". Aztán mikor szóltam, hogy nem muszáj részletezni, én lettem a prűd.

Aztán kiderült, hogy vannak még elvarratlan érzelmi szálai, és velem párhuzamosan az exszel is fenntartotta a kapcsolatot.

2018. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el neki te is nagy élménybeszámolót tartani nagy lelkesedessel!
2018. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!