Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki férfiak régen (15-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfiak régen (15-25 éves korukban) sikertelenek voltak a nőknél, de aztán sikeresek lettek (20-30 évesen), mit csináltak hozzá?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Money!
2015. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Meggazdagodtak
2015. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
18 éves koromig egy darab bnőm nem volt se petting szexnek a közelében nem jártam... akkor még hittem abban hogy kedvesnek kell lenni, tisztelni kell a lányokat őszintének segítőkésznek kell lenni. Közbe láttam, hogy a bunkó haverjaim milyen sikereket érnek el. Akkor megváltoztam és én is egy bunkó flegma fax lettem és láss csodát miután ez már természetesen ment hetente vagy 3 naponta más nőt dugtam meg esetleg egyszerre kettőt vagy haverral ketten egyet .... 23F
2015. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Lediplomáztam mérnők informatikusként. Elég hamar meggazdagodtam, azóta furcsa mód nem "ronda gyökereztek" le. Az a baj, hogy annyi rosszat kaptam a nőktől, hogy már nem tudok velük komoly dolgokat elképzelni. .
2015. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Clark Kent.. ***** válasza:
78%

Először is változtattam a gondolkodásomon, ami annyiból állt, hogy elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok, elfelejtettem azt, hogy mindenkinek megfeleljek, és nem a nőkben kerestem a hibát, amikor valami nem jött össze.


Másodszor sok gyakorlás van a hátam mögött. Sok nőt megszólítottam, és több randin is részt vettem, ezek alapján kitapasztaltam, hogy hogyan is mennek a nőknél a dolgok. Ekkor már már a beszélgetés legelején el tudtam dönteni, hogy érdemes-e ott maradnom, vagy jobb, ha tovább állok, mert csak az időm vesztegetem. Kitapasztaltam azt is, miről érdemes beszélni a nőkkel, és mik azok a témák, amiket hanyagolni érdemes. Így sikeresebb lettem.


A pénznek ebben semmi szerepe nem volt, azt általában magamra költöttem. A legtöbb dolog, amit egy néhány nőnek vettem az egy ital volt, amikor beültünk valamit meginni.

2015. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Pozitivan gondolkodsz es a tapasztalat.
2015. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
örülök h lepontoztatok :D gondolom a lányok voltak de nyugtasson titeket a tudat h nincs igazam , de saját tapasztalat h igenis ez az igazság :D a kérdés az volt én hogy váltam sikeresebbé a nők körében nem pedig az h ti mit szeretnétek hallani ;) jah igen a bunkó paraszt vagyok ;)
2015. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is lepontoznak, látod, legnehezebb az igazat tűrni :DDD még hazudoznom se kell :DDDD
2015. szept. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hasznosak voltak a válaszok
2015. szept. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!