Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők szoktak csak azért megnézn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szoktak csak azért megnézni egy férfit, mert csúnya?

Figyelt kérdés
Többször is előfordult már velem, hogy egy-egy nő többször megnézett akár a konditeremben, akár a buszon, metrón. Én magamat egy hétköznapi pasasnak gondolom. Van rajtam egy 5-6 kiló felesleg, de ezenkívül szerintem minden átlagos rajtam.
2018. szept. 30. 10:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Én olyan válogatós vagyok, hogy 50 csajból talán 1 ha bejön.Nincs ezzel gond.
2018. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem elképzelhetetlen, csak annyi, de annyi helyen hallom, olvasom, hogy ma már a nagy sztárok az etalonok, az alá nem mennek a nők, hogy totál hihetetlennek tűnik, hogy én, az "Átlagjóska", tetszek valakinek.
2018. szept. 30. 11:59
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

" ma már a nagy sztárok az etalonok, az alá nem mennek a nők, "



Ezt meg hol olvastad? Nincs kozelrol sem annyi ilyen pasi, hogy jusson mindenkinek.


Amugy meg tini korban szokas sztarokrol abrandozni.

2018. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a magas, szőrös, sötét hajú, sötét szemű pasik az etalon, ehhez képest egy alacsony, sötét hajú, kék szemű csávóval jöttem össze. Ennyit az etalonokról :D Nőj fel kicsit, hidd el, az látszik a legjobban az emberen, ha nincs kibékülve önmagával.
2018. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Vannak olyan csúnya vagy inkább szabálytalan arcú, testfelépítésű emberek akik ennek ellenére iszonyú szexisek, nem tudnám megmagyarázni miért. Őket lopva analizálom néha, hogy mitől lehet ez.
2018. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyet nem szoktam, negatív értelemben maximum akkor nézek meg jobban valakit ha nagyon extrémen vagy ijesztően néz ki.
2018. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát, a gyerekek nem szoktak kiabálva ujjal mutogatni rám, úgyhogy annyira nem lehetek szörnyű. :D
2018. szept. 30. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!