Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A párommal (24 f) 4 hónapja vagyunk együtt. Szabadúszóként dolgozik (ingatlanozik és személyi bankár). Pár hete voltunk a családjánál és az apja (akivel évekig romokban volt a kapcsolata) elkezdte biztatni hogy menjen egyetemre. Már van egy diplomája, de nem azon a területen akar elhelyezkedni. Azóta a fejébe vette ezt, hogy neki tényleg kellene járnia egyetemre. A kapcsolatunk nagyon intenzív és sok időt töltünk együtt. Félek hogy munka és tanulás mellett nem jutna ideje rám.. illetve az egyetemi bulis élet sem tetszene. Mivel a közös jövőnkről van szó így szerintem joggal aggódom. És azt is megtehette volna hogy megkérdezi a véleményem erről, de majdhogynem kész tények elé állított. Egyetem mellett nem hiszem hogy olyan ütemben tudna fejlődni/haladni a kapcsolatunk.És az ingatlanozas jól megy neki. Szóval nem értem miért kéne ez.. Ti hogy reagálnátok erre és mit tennétek a helyemben?


Előre is köszönöm. 25 l


2018. okt. 1. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy a parod esetleg egyetemre akar menni ez az ő döntése ! Ha úgy érzi ezt szeretné, akkor ebben támogatnod kellene, de azt gondolom 24 évesen már talán nem nappalin, hanem levelezőn. Az azt mondom teljesen oké..

Fiatalok vagytok még, csaladalapítással vagy bármi ilyesmivel nem vagytok egyáltalán elkésve, ha ez a tanulasrol szol, akkor teljesen ok, ha csak a bulizásról szólna akkor gáz..

2018. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő dolga, bocs, de 4 hónap után nem kell ebbe beleszólni. Mi házasok vagyunk, és még én se vétózom meg, ha a férjem tanulni akar. (Fog is, a cége fizeti.) Èrtelemszerűen dolgozik, és gyerekeink is vannak. Arra van mindenkinek ideje, amit fontosnak tart.
2018. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom kitalálná, hogy tanulni szeretne, mert ebben látja a karrierje jövőjét, akkor azt mondanám hajrá.


27N

2018. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Én megértem a kérdezőt.

Oké, tanuljon, de ne az én kontómra. Azért aki azt írta, hogy a családalapítással még ráérnek, abban is van valami, mert most még igen. Csak éppen még 3-4-5 év suli, és már 30 is lesz a kérdező. És még addig csak tanult a pasi.

Levelezőn pedig.... hát jelentős lemondás a szabadidő nagy részéről. Tudom, munka mellett végeztem a főiskolát. Azt az időt is a kérdezőtől venné el.

Persze, Kérdezőnek nincs joga beleszólni, de azt mérlegre teheti, hogy így akarja-e ezt a kapcsolatot.

2018. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!