Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szemezünk már, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szemezünk már, mi baja lehet a lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel elég egyértelműen szemeztem pár héten keresztül szinte mindig, mikor elmentünk egymás mellett. Már-már elgondolkodtam, hogy elhívom valahova (pedig nem szoktam kezdeményezni, de egyrészt ő nagyon bejön, másrészt ezúttal egyértelmű volt, hogy ő is emlékszik rám), erre az egész megszűnt: most már ritkán néz a szemembe, sőt van hogy el is fordítja a fejét. Miért változhatott a viselkedése?

2018. okt. 1. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

A lányok tudnak csalódni egy fiú teszetoszaságát látva. Konkrétan mert hetekig azt várta a szemezéssel, hogy odamenj hozzá. De most azt látta kezdeményezőképtelen vagy és emiatt már nem vonzódik hozzád.


Tudom ez férfi ésszel valahol felfoghatatlan, mert külsőre nem változtál, ugyanúgy nézel ki és akkor elvileg ugyanúgy kellene tetsz a csajnak, de a nők nem így működnek.


Ilyen balf aszkodással én is sok nőt veszítettem el régen, akikkel lehetett volna valami. Ha egy nővel tényleg szemeztek egymással, az annak a jele hogy bejössz neki és zöld lámpa hogy oda mehetsz hozzá. Ezt ki kell használni, mert a vonzalma nem fog örökké tartani

2018. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár hét alatt megunta, hogy semmit sem lépsz. Ha nem szoktál férfiként kezdeményezni, akkor ideje elkezdened, mert így sajnos egy balf_sznak fog elkönyvelni.

Vagy simán lehet, hogy már van neki más, akiben volt bátorság is odalépnie hozzá, nem csak húzgálnia a mézesmadzagot.


Egyet tehetsz: odamész hozzá, és elhívod valahová! Talán nem fog kikosarazni.

2018. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!